Як позбутись дротяників на городі

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 admin » 20.05.2016, 21:06

Масове розмноження дротяників зараз - дуже велика проблема для таких як я і всі ви любителів, своїй домашньої, молоденької картопельки. Багато хто задається питанням чи можливо його знищити без шкоди для врожаю. Я вам відповім - так і без особливих труднощів!

Сьогодні хочу поділитися з вами своїм методом як захистити свій город від дротяників. Щоб позбутися від проблеми, я вирішив почати з витоків і просто позбутися від прародителя дротяники - жука щелкуна. За рік він просто ой-ой-ой скільки личинок може призвести.

Для боротьби мені потрібні всього лише скляна півлітрова банка і пластикова пляшка. Скляну баночку вкопую у землю так, щоб вона була на одному рівні з землею. У неї кубиками нарізаю половину картоплі. Виходить така свого роду ароматна принада.

Бажано, щоб пластикова пляшка була темного кольору: світла потрібно поменше.

Посередині розрізаю пляшку навпіл, беру будь-яку її частину і з боку зрізу роблю по колу край пляшки зигзагоподібним. Таким чином, щоб накрити скляну банку, уникаючи попадання вологи і щоб він без зусиль міг заповзати в банку через дірочки, які вийшли від зигзагів.

Перевіряю я таку споруду раз в два-три дні. Пересипаю «урожай» жуків-коваликів в іншу банку, а в цій обновляю приманку і знову залишаю.

Для любителів природи хочу сказати, що вам не обов'язково їх вбивати, я зазвичай коли дуже жарко просто залишаю банку з жуками на сонці і вони «присмажуються» і без моєї допомоги.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость