Допоможіть ідентифікувати рослину-шкідника

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

John
John
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 2
З нами: 7 місяців 2 дня

Сообщение #1 John » 08.05.2017, 17:05

Можливо хтось знає, що це за рослина і, що найбільше цікавить, як з нею боротись?

Невеликий опис рослини: рослина в'ється, листя із тильної сторони має багато дрібних ворсинок, які міцно чіпляються до одягу; стебло рослини виростає на довжину в середньому 1-3 м; при цвітінні квіти мають темно-оранжевий колір; плоди яскраво-червоного кольору, мають форму м'яча як в американському футболі розміром з добре перепелине яйце.
Рослина живуча, при кропленні хімікатами для знищення трави стебло сохне, але потім знову виростає нове (перепробував кілька препаратів).
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Tukiner
Аватара
Tukiner
Повідомлення: 25
З нами: 9 місяців 23 дня

Сообщение #2 Tukiner » 08.05.2017, 17:19

На першому і четвертому фото я би сказав що то пасоля, але тоді звідки в неї коренеплід. Цікава рослинка, може то не шкідник-рослина, а щось істівне та корисне росте у вас на городі, а ви хочете знищити

John
John
Повідомлення: 2
З нами: 7 місяців 2 дня

Сообщение #3 John » 09.05.2017, 16:50

Рослина активно розростається і заваджає іншим культурним рослинам, в'ється по деревах та кущах. За допомогою кореневої системи утворюється велика кількість коренеплодів, які потім пускають стебла.
Навіть якщо це їстівна рослина (в чому я дуже сумніваюся), вживати її у їжу не збираюся:)

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #4 Lariska » 09.05.2017, 19:55

John писал(а):Навіть якщо це їстівна рослина (в чому я дуже сумніваюся), вживати її у їжу не збираюся:)
Здається мені що то є Тладіанта сумнівна (Thladiantha dubia) – їстівна рослина, яку частіше садять в декоративних цілях вздовж паркану і доволі сильний агресор, який легко завойовує нові ділянки. Чим вивести цю гарну рослину не підкажу, вибачте.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #5 Alona » 09.05.2017, 20:53

John писал(а):Можливо хтось знає, що це за рослина і, що найбільше цікавить, як з нею боротись?
Вилы вам помогут. Пару раз за сезон перекопать и тщательно выбрать корни, и можно избавиться от любого сорняка. Если участок большой нанимать людей и копать, опять же вилами и тщательная выборка руками корней.

Nasredin
Nasredin
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 56
З нами: 11 місяців 4 дня

Сообщение #6 Nasredin » 10.05.2017, 11:52

John писал(а):Рослина живуча, при кропленні хімікатами для знищення трави стебло сохне, але потім знову виростає нове (перепробував кілька препаратів).
Раундап пробували? Може з першого разу не допомогти, але пару разів за сезон знищать гарантовано вашого непроханого гостя.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость