Какой опрыскиватель выбрать

Описание: Мотоблоки, тримери, газонокосарки. Обговорення де купити, зробити самому, як вдосконалити

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #1 Bogdan » 05.06.2016, 11:55

Теоретически у меня есть опрыскиватель, но вся беда в том, что он не рассеивает раствор в туман, как бы мне хотелось, а брызгает, и к тому же еще с форсунки капает. То есть, как минимум, половина раствора разливается через форсунку. Можно купить форсунку, заказав в Интернете за 40 грн., но ведь все равно опрыскиватель уже не будет работать, как хотелось бы. Следует наверно поменять и ручку-кран для опрыскивателя, которая сегодня стоит 95 грн. Заплатив за все эти запчасти плюс расходы на доставку получится цена практически нового опрыскивателя. Вот и задумался, может и правду новый купить, а если так, то какой? Кто каким пользуется и сколько, какие впечатления. Буду благодарен за практические советы.

Galina
Galina
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14

Сообщение #2 Galina » 12.06.2016, 20:24

Ми купили обприскувач акумуляторний. Ну, що можу сказати, класна однак штука! Чоловік не втримався і сходив помив машину. Працює добре, кнопка вмикання і регулятор тиску розташовані зручно, рукою легко дотягнутися. Розпил рівний, в комплекті 4 різних сопла, адаптер для зарядки і додатково вудка-брандспойт. Єдине, лямки не дуже зручні і перший день смердів пластмасою. Зараз нічого - провітрилось. До речі, акумулятор коштує як в UPS комп'ютерному, так що проблем з заміною не буде.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224

Сообщение #3 Lariska » 13.06.2016, 20:42

Так, справді, виростити сад і потім зібрати врожай без обприскувача практично не можливо. Беремо не надто отруйні хімікати і знищуємо шкідників! Ми купили обприскувач гібридний акумуляторний. По-перше він тихий. Є електричний насос, і ручна помпа. Акумулятора вистачає на 3.5 години. Обсяг 20 літрів. А гібридний бо, два різних типи обприскування - помповий і акумуляторний. Брати краще щось вітчизняне, тому як завжди можна знайти запчастини – так чоловік мій вважає, хоча вже 2-ий рік поки працює, не ломився.

Novachok
Novachok
Повідомлення: 34
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #4 Novachok » 01.12.2016, 19:43

На Али продается электрический опрыскиватель. Кто-то такой пробовал в работе, есть ли смысл заряжать аккумуляторы, ведь быстрее воздух накачать и не париться.

sidr
Аватара
sidr
Повідомлення: 28
З нами: 11 місяців 19 днів

Сообщение #5 sidr » 11.12.2016, 20:16

Дуже непогані обприскувачі німецької фірми SOLO (+ вони набагато легше ніж квазар). Зручно брати 5-літрові, тому що хімія, в основному, розводиться пропорційно 10 літрам води, то немає сенсу брати 8-літрові і тягати з собою зайву вагу (все одно 10л два рази заливати...). Довгу штангу краще купити окремо (зручні телескопічні...)

45freska
45freska
Повідомлення: 18
З нами: 8 місяців 1 день

Сообщение #6 45freska » 03.03.2017, 15:02

У мене 6-літровий Kwazar польський. Користуюся вже 6 років. Крім того, що легкий, надійний і з телескопічною штангою, подобається його дуже дрібний розпил. Економно виходить: невеликою кількістю розчину можна обробити велику площу.

Werdikt
Werdikt
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 21
З нами: 11 місяців 10 днів

Сообщение #7 Werdikt » 03.03.2017, 15:24

Не раз покупал инструменты украинской компании Intertool к которым нет претензий, а сейчас выбирая опрыскиватель увидел что Intertool также их производит, отзывов про них не нашел, может кто пользовался, расскажет

Sadovnik
Sadovnik
Повідомлення: 4
З нами: 9 місяців 19 днів

Сообщение #8 Sadovnik » 09.03.2017, 14:28

Тоже думал что уже пора покупать опрыскиватель так как старый практически уже совсем не брызгал, хотя по виду выглядел вроде еще нормально. И чистил я его, все равно не хотел брызгать, почему не знаю. И сегодня с утра отправился по магазинам в надежде найти что то более надежное, которое бы хорошо распыляло растворы и не забивалось так бы быстро. На удивление в Эпицентре оказалось довольно таки мало опрыскивателей, и то большинство китайских. И что самое главное устройство совершенно не отличалось от моего. Решил отправиться на базар в надежде увидеть более широкий ассортимент. И вот тут продавец мне открыл глаза – оказывается в моем опрыскивателе стоит фильтр, про который я даже не догадывался и соответственно ни разу за 3 года не чистил его. Сразу сообразив что новый мне опрыскиватель ни к чему, отправился домой, где просто вынув фильтр удостоверился что проблема была в нем. Пока обрызгал деревья без фильтра, но его можно помыть и установить назад. На фото видно мой опрыскиватель, а фильтр, про который я не догадывался находится в ручке, в месте подсоединения гибкого шланга. Его удобно шурупом вытаскивать. Так что не спешите выбрасывать старый опрыскиватель, он еще может послужить.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

fuh
fuh
Повідомлення: 21
З нами: 11 місяців 6 днів

Сообщение #9 fuh » 09.03.2017, 20:45

Вже більше 5 років користуюсь обприскувачем Marolex, і слава Богу, поки що нічого не міняв, і все працює, гарно розпилює. Правда я його гляджу, після кожного користування промиваю чистою водою і заливаю готовий розчин добре профільтрованим.

Utilitar
Utilitar
Повідомлення: 24
З нами: 8 місяців 18 днів

Сообщение #10 Utilitar » 19.03.2017, 20:40

Користуємося 5-літровим Solo 456 жодних додаткових накачувань повітря не потрібно, весь бак виходить до останнього на одному накачуванні.
Можна купити купу додаткових застосовувань: подовжувач трубки, манометр і інше.
Вага з розчином не дуже важка навіть жінці. Ціна звичайно не мала, але якість одна з кращих у цього виробника обприскувачів.

Natali
Natali
Повідомлення: 26
З нами: 7 місяців 8 днів

Сообщение #11 Natali » 19.03.2017, 20:49

У мене обприскувач Sadco (Словенія) вже років п'ять, є бічна ручка для підкачування, запасні 4 форсунки і модельний ряд у них великий: з моторчиками, ручні...

Angelisa
Аватара
Angelisa
Повідомлення: 24
З нами: 8 місяців

Сообщение #12 Angelisa » 19.03.2017, 21:03

У нас опрыскиватель ручной Forte ОГ-16. Выбор пал на него, так как стоит на первом месте по популярности в Розетке, и количество комментариев, в основном положительных, к нему наибольшее.
После одного сезона сломалась рукоятка, вынуждены были заваривать.
А теперь вообще кран-ручка поломалась, как будто "лезвием" отрезал... Вообще, возлагали большие надежды, но за один сезон - одни проблемы: слабо держит давление в баке и надо постоянно "накачивать", ремешки не комфортные + выше сказанное, и т. д. и т. п. И это все только за один сезон + объем работ вообще малый (как для такого опрыскивателя) – чуть больше 20 соток.
Возможно это только нам бракованный "попался". Но как у нас говорил бывший Президент, имеем - то и что имеем...

TerelF1
Аватара
TerelF1
Повідомлення: 28
З нами: 10 місяців 6 днів

Сообщение #13 TerelF1 » 19.03.2017, 21:28

Думаю, любой опрыскиватель будет вам служить верой и правдой долгое время, если не будете забывать за ним ухаживать: процеживать раствор, перед тем как заливать в опрыскиватель, и мыть его после работы. А еще не стоит его хранить зимой в не отапливаемом помещении, потому что резиновый клапаны в насосе перестанут держать воздух.

Вернуться в «Сільськогосподарська техніка»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость