Допоможіть вибрати мотоблок

Описание: Мотоблоки, тримери, газонокосарки. Обговорення де купити, зробити самому, як вдосконалити

Motyr
Motyr
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 9
З нами: 1 год

Сообщение #1 Motyr » 13.10.2016, 19:23

Здрастуйте шановні форумчанє, суть проблеми така! У недавньому часі був придбаний будинок з городом в 20 соток і ось глянувши на цю площу, після нашої старої дачі в 5 соток я прийшов до висновку, що ніхто і ніколи не змусить мене зорати ці простори як раніше - лопатою. Ось з такими висновками я і прийшов до дружини і на сімейній раді було прийнято доленосне рішення про покупку мотоблока! Але тут постало питання вибору цієї диво-техніки і як виявилося вибір досить великий! Вітчизняні, білоруські, наворочені європейські, більш прості і підозріло недорогі китайські, і так само важкі і легкі та й просто культиватори. І це я ще не кажу про всіляке навісне обладнання! Що вибрати? Дуже б хотілося почути думку досвідченого користувача даного виду техніки! Так і мало не забув, бюджет розглядається в межах 15 тис. грн.

Novachok
Novachok
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 34
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #2 Novachok » 17.10.2016, 11:54

Зберетеся купувати, беріть з можливістю навісити додаткове обладнання, а то сусід взяв собі якогось китайця, а тепер приходить, канючить, щоб я допоміг йому чергову байду на культиватор приробити

Docent
Аватара
Docent
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #3 Docent » 17.10.2016, 12:09

Якщо вже брати мотоблок, то важкого класу. Наприклад, Мотор Січ МБ-8. Потужний апарат - може орати, культивувати, косити, рихлити, копати і підгортати картоплю і, звичайно, перевозити найрізноманітніші вантажі. Навіть пристосування для очищення снігу взимку передбачено, хоча, для України в останні роки це не актуально.

Вернуться в «Сільськогосподарська техніка»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость