Електричний культиватор: досвід використання

Описание: Мотоблоки, тримери, газонокосарки. Обговорення де купити, зробити самому, як вдосконалити

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #1 admin » 24.05.2016, 19:00

Сьогодні сучасні технології дозволяють спростити життя тих, хто працює на землі. Найбільш важка робота на городі – це обробіток грунту. Багато городників продовжують перекопувати землю, лопатою, або якщо дозволяють умови - тракторами. Я ж начитавшись Курдюмова вже пару років не перекопую, а обробляю культиватором. Коли вибирав культиватор сумнівався який вибрати і на що орієнтуватись при його виборі. Обробляти мені землі небагато – соток 6 враховуючи бут нок та гараж, але й копати не хотілось, та й не вважав що перекопування то краще для грунту.

Отже, вибираючи електричний культиватор, орієнтувався, в першу чергу, на його вагу, щоб не таскати його як важку штангу по городі. І це було, як потім підтвердилось, одним з самих вірних рішень. І справа тут не так в тому, що важкий культиватор буде тяжко тягати, а в тому що в мене на городі після будівництва дуже багато камінчиків та інших твердих відходів будівництва на кшталт цвяхів і інших металічних предметів. І мій легкий культиватор натикаючись на камінь або інший твердий предмет просто підстрибував від того камінця. Я будь електрокультиватор важким він би, швидше за все, зламався, адже малоймовірно що натикнувшись на камінь важкий культиватор не зламається. А мій, до речі його вага всього 7,4 кг, легко підстрибнувши на камінці працював далі. Глибини обробітку грунту також мені вистачає. Ширина обробки грунту трохи замала, але для розмірів моєї ділянки також цілком вистачає. Ще скажу що потужності двигуна 750 Ватт також вистачає. Працював без зупинку мій культиватор приблизно до години, і лише трохи нагрівся за цей час. Вже другий сезон я обробляю грунт електричним культиватором і поки лише позитивні емоції – швидше і набагато легше, аніж копати лопатою, та й грунт виходить після такого обробітку дуже пухким, лише треба трохи підрівняти граблями.

Vatuttin
Vatuttin
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 Vatuttin » 25.05.2016, 18:56

Цікаво читати про враження від користування, я також зараз гадаю чи взагалі він мені потрібен. А скажете який у вас електрокультиватор, і чи задоволені цією моделлю?

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162

Сообщение #3 admin » 25.05.2016, 20:09

Я спеціально не називав марку, адже, гадаю немає принципової різниці між виробниками. Головне, що хочу сказати, що для кам’янистих грунтів легкий електрокультиватор - найкраще рішення, і, безумовно, якщо ділянка у вас невеличка і є можливість під’єднати його до розетки. Якщо дуже цікаво можу написати марку та модель в приватне повідомлення.

Smila
Smila
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 19

Сообщение #4 Smila » 14.09.2016, 14:40

Глибини обробітку грунту також мені вистачає
А можете уточнити, більш конкретно яка ж все таки глибина обробітку – я розумію що це в першу чергу залежить від самого грунту, але все ж хоча б приблизно. Для прикладу, на пухкому грунті сантиметрів 15-20 обробить електричний культиватор?

Galina
Galina
Повідомлення: 14

Сообщение #5 Galina » 14.09.2016, 18:35

Прочитала кілька тем і зрозуміла, що електричний культиватор трохи заслабкий для важкого грунту, а бензиновий більш потужний, і функцій у нього більше. Але є один дуже суттєвий для мене недолік в мотокультиваторі: в комплект до нього необхідний чоловік в якості робочої сили і (або) фахівець з обслуговування агрегату. А ось що б ви могли порадити жінці для обробки двох теплиць і невеликої кількості грядок? Чи впорається жінка з електричним, чи може, не варто морочитися і по-старому-лопатою?

Miho
Miho
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 29

Сообщение #6 Miho » 14.09.2016, 18:39

Основна проблема електричного культиватора – провід, що плутаються під ногами. Треба стежити, щоб він не потрапив під фрезу і не вискочив з розетки. І зрозуміло слабка потужність, якщо у вас важкі грунти, то не дивіться у бік електрокультиватора. Якщо городик добре оброблений і грунт не дуже забитий, то впоратись з ним може навіть дитина, електричний культиватор досить легкий у керуванні.

Vadim
Аватара
Vadim
Повідомлення: 20

Сообщение #7 Vadim » 17.09.2016, 18:51

По моїм особистим спостереженням за сусідським електричним культиватором він колупає землю поверху, а в глибину лізти ніяк не хоче. Може йому маси не вистачає? Одним словом - електротяпка. Мій мотоблок при діаметрі ножів 31см реально розпушує близько 25см (більше не дають бризковики). Так, до речі, в минулому році сусід купив собі мотокультиватор HONDA і більше я його з електричною іграшкою в городі не бачив. Ну, це мої особисті спостереження і думка, може бути я і неправий.

Ricardo
Ricardo
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 13

Сообщение #8 Ricardo » 17.09.2016, 19:02

Щоб культиватор ліз в глибину він повинен бути досить важким і зі стопором.
Сусід в минулому році бігав по городу слідом за якимось легким китайцем... Цього року ми купили китайця але вагою 60 кг. Різниця величезна. Трохи гальмуєш швидкість культиватора і він починає зариватися, як кріт... Тобто культиватор культиватору роїнь, і електричний також.

Ostap
Ostap
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 27
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #9 Ostap » 22.09.2016, 21:26

Кожен інструмент призначений для конкретного виду робіт. І для тих хто має пару соток біля будинку та не дуже важкий грунт електричний культиватор буде гарним помічником. Сам користуюсь вже з пару років – легко збирати та розбирати, не займає багато місця, легко працювати, рихлить неглибоко, але мені вистачає.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #10 eddbit » 12.10.2016, 20:49

Все досить очевидно, якщо включити мозок.
Плюси - тиха робота, не потрібно паливо, яке не тільки погано пахне, але ще і вихлопами весь город заполонить.
Мінуси - його залежність від близькості розетки, ну і кабель, який постійно плутається під ногами.
Про продуктивність та потужність електрокультиватора вже писали – лише для маленької ділянки з легкими грунтами.
Живу как умею и другим не мешаю

Вернуться в «Сільськогосподарська техніка»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость