Подрібнювач гілок – чи зручно користуватись, відгуки про роботу

Описание: Мотоблоки, тримери, газонокосарки. Обговорення де купити, зробити самому, як вдосконалити

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Lariska » 13.07.2016, 07:49

Допоможіть зрозуміти чи потрібна у господарстві така штука як подрібнювач гілок. Поки не стоїть питання з вибором моделі, а наскільки ця штуковина необхідна. Маємо невеликий садок – дерев 10, здебільшого молоді. Але постійно гілки не знаємо куди дівати, палити не хочеться, вивозити – але ж можна з них зробити добриво за допомогою того самого подрібнювача. Ось і задумалась. З іншого боку гараж і так заставлений і місця як завжди не вистачає, ще поставити туди подрібнювач а він не такий вже й малий, зовсім буде тісно. Хто вже має такий подрібнювач. Які враження, чи потрібна річ в господарстві?

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 eddbit » 14.07.2016, 16:58

Маю таку техніку вже років з 5. Користуюсь рідко, але скажу що дуже полегшує працю. В мене дерев мало, а ось винограду обрізую кожен рік досить багато. І якби не подрібнювач то раніше куди тільки не дівав ці гілки, палити не можу, бо сусіди скаржаться, то закопував. А зараз швидко і легко – корисна і необхідна річ, в крайньому випадку, я не жалкую що маю. А щодо місця – то в своїй хаті місце для зберігання завжди знайти можна, було би бажання 
Живу как умею и другим не мешаю

Vatuttin
Vatuttin
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 20

Сообщение #3 Vatuttin » 23.08.2016, 14:00

Я купив недавно фірми Stiga електричний, потужністю 2.2 квт. Дуже задоволений - поки я справами займався, жінки все змолотили. Гарна цяцька, їм дуже сподобалося. Подрібнює досить дрібно для того, якраз добре для того щоб складувати в компостну купу.

Але 2 незручності я все ж зазначив

1. Перемелені щепки виходять знизу, а ось відстань внизу невелика, доводиться або маленьке відро підставляти, або щось розстеляти - незручно

2. Заправляти можна малу кількість - при великій кількості гілок розвага на весь день.
А виглядає цікаво - всі звертають увагу і запитують, що то за диво :)

Vadim
Аватара
Vadim
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 20

Сообщение #4 Vadim » 03.09.2016, 17:58

Viking GE-250. Все подрібнює - від зілля до обрізки садових дерев та кущів до 5 см в діаметрі. Правда, сам подрібнюю гілки діаметром 1 см, + \ -, решту в пічь. Захоплює і затягує сам, заштовхувати не потрібно. Років 5 вже експлуатую, ножі ще не точив і навіть не перевертав. Купив під нього великий кошик - половину наповнив і в компост.

Lyalik
Lyalik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 7
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #5 Lyalik » 10.09.2016, 16:03

Я вчора теж перелопачував інтернет в пошуках подрібнювачів. Після читання інструкцій до машинок, з поширених моделей залишилися тільки такі:

Bosch AXT 2000 Rapid
Viking GE 103
Viking GE 105.

У вікінгів в інструкції чітко написано, що може жерти папір, картон, траву та інше бадилля крім гілок. У Боша про зелень теж є.
Старші моделі вікінгів (більш потужні) теж ніби всеїдні, але вже ціна починає покусувати.
Земля, як я зрозумів, туди потрапляти не повинна. Ну це і зрозуміло - завжди є шанс потрапляння камінчика, та й пісок ножі швидко затуплять.
Загалом, я буду шукати вікінг, при відсутності брати бош. Всякі Гардени і алко йдуть лісом, вони тільки для гілок.

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25

Сообщение #6 Bogdan » 10.09.2016, 16:10

AL-KO New TEC 2400 R Легко знаходиться в пошуковику. Рубля все підряд, навіть зрізані гілки. Хоча кора звичайно виходить такими довгеньких смужками з одного боку гілки. Але це не страшно. Складається окремо і використовується на розпалювання мангала.

sveta
sveta
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #7 sveta » 09.11.2016, 06:46

Не скажу что самая необходимая техника в нашем хозяйстве, но с решением заниматься органическим земледелием используя все растительные остатки со своего сада и по возможности соседских, измельчитель для веток помогает довольно таки серьезно. Особенно много каждый год веток винограда. Раньше мы их закапывали, тоесть фактически пропадали ветки. А сейчас пару часиков и получается огромная куча отличной мульчи. Тем более виноградные ветки относительно легкие и измельчитель их легко перетирает в стружку.

Vovik
Vovik
Повідомлення: 26
З нами: 1 год

Сообщение #8 Vovik » 10.11.2016, 22:06

4 сезони експлуатую Viking GE-250. Не можу натішиться. Ще більше рада дружина. Все переробляю в компост. Універсальна машинка - квіти, бур'ян, малина, обрізка саду (як по паспорту), стебла кукурудзяні і соняшнику. Сама затягує. Ще прикупив циліндричну пружинну кошик, матеріал синтетика, типу мішки з під цукру, тільки зелена. Підставляю під вихідний отвір - сміття не розлітається.

Georg
Georg
Повідомлення: 35

Сообщение #9 Georg » 16.11.2016, 20:36

А ось гілки в компост класти категорично не рекомендується... Азот-с, вибачте, віднімають. І виходить не компост, а х... знає що. Гілочки краще в попіл перетворити.
І якщо "подрібнювач для невеликої ділянки" - вона що у вас, вся чагарником поросла?
З урахуванням ціни подрібнювача компост золотий виходить. З куба гілочок добре б пару відер компосту отримати.
Прискорює компостування - так.
Але ціна...
В мене є подрібнювач. Але з приводом від мотоблоку, + ділянка гектар (траву газонокосарка мульчує, гілки в багаття) а для компосту розраховую сильно прорідити місцеві зарості люпину і борщівника.
А основна робота подрібнювача - подрібнення яблук і слив, на вино.
Навіщо потрібен подрібнювач гілок для "невеликої ділянки" - убий - не розумію.

Viano
Viano
Повідомлення: 10

Сообщение #10 Viano » 17.11.2016, 08:11

Для мене подрібнювач гілок виявився дуже корисною річчю в господарстві. Довго думав, купувати його чи ні. В результаті купив і ні разу не пошкодував. Дорогий купувати не став, у мене elitech модель ЄС 2000. Він електричний, потужність 2,7 к.с., на колесах, важить всього 12 кг. Гілки подрібнює добре, особливо свіжозрізані. Отриманою тирсою дружина прикрашає клумби з квітами та додаємо у компост. Загалом я дуже задоволений.

fuh
fuh
Повідомлення: 21

Сообщение #11 fuh » 18.02.2017, 17:54

Прочитав тему - але так і не зрозумів, що ж краще купити (з більш-менш бюджетного) (може ще хтось з форумчан похвалиться своїм подрібнювачем, повірте це дуже важливо для всіх!

Вернуться в «Сільськогосподарська техніка»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость