Стевія - чудова рослина

Описание: Як розпізнати, коли збирати, як готувати і для чого застосовувати лікарські трави. Обговорення того як вирощувати лікарські та пряно-смакові рослини, приготувати та застосовувати трав’яні збори.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #1 Lariska » 15.10.2016, 21:55

Листя стевії в 30-40 разів солодше за цукор і рекомендується лікарями як його повноцінний натуральний замінник. Для однієї людини висушене листя лише з 10-15 рослин повністю компенсує річну погребу в цукрі. А регулярне вживання страв з листям стевії слугує ефективним засобом проти цілого ряду поширених хвороб - цукрового діабету, стенокардії, гіпертонік бронхіальної астми, виразки шлунку, ішемічної хвороби, захворювань шкіри; забезпечує профілактику ожиріння, карієсу зубів, пародонтозу, утворення пухлин; покращує травлення, нам ять і сон; виводить з організму токсини та радіонукліди.

На жаль, незважаючи на свої численні переваги, на сьогодні стевія розповсюджена ще досить мало. Хоча в Україні ця трав'яниста рослина придатна для вирощування і в кімнатних умовах, і в теплиці, і на городі. Тому, без сумніву, варта відповідної уваги, як, наприклад, в Японії, де стевію почали культивувати З0 років тому, а сьогодні вона вже входить в повсякденний раціон чи не кожної сім’ї.

Вернуться в «Лікарські та пряно-смакові рослини»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость