Ромашка

Описание: Як розпізнати, коли збирати, як готувати і для чого застосовувати лікарські трави. Обговорення того як вирощувати лікарські та пряно-смакові рослини, приготувати та застосовувати трав’яні збори.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 Lariska » 18.10.2016, 15:26

По статистиці найбільш розповсюджені і популярні рослини, які застосовуються у народній медицині – це звіробій і ромашка. Про звіробій я вже розповідала, тепер варто розповісти і про просту, добре відому всім, та разом з тим, дуже гарну в плані лікування, рослину, ромашку.

Різні вчені світу по-різному пояснюють лікувальні властивості ромашки. Напевно, скільки людей є в світі, стільки є і різних думок? Зараз подивимося, які вчені і яких країн знають більше про цю лікувальному рослину і застосовують її, природно частіше. Наприклад, цілителі з Індії вважають, що ромашка має лікувальну властивість для статевої системи людей, причому і для чоловічої половини населення, і для жіночої. А так же для лікування простати рекомендують змішати в рівних пропорціях сік цієї квітки і квітки деревію і пити вранці і ввечері половину чайної ложки. У Франції вважають, що ромашковий відвар допомагає від втоми, перенапруження організму при застуді і при поганому настрої, а також при надмірному вживанні нікотину і кофеїну. У Нью-Йорку в деяких закладах існує такий звичай, як подача ромашкового чаю з вершками, і при цьому, вірячи в те, що цей чай допомагає при безсонні, а так же додає апетит. У Польщі вважають застосування відвару з цієї рослини засобом, що допомагає при появі спазм у жінок в критичні дні. У російській же народній медицині відвар цієї чудодійної квітки застосовується досить широко - і для всього вище сказаного, і плюс ще при захворюванні шлунка, печінки, нирок, і при застуді. Зовнішньо так само застосовують при появі гнійників і гнійних прищів. Так само такий настій допомагає при поганому настрої, а так само для заспокоєння нервової системи. Можна сміливо зробити висновок, що російські вчені знають про ромашку більше інших і те, якими властивостями вона володіє. І, звичайно ж, вони застосовують відвар або саму квітку цієї рослини у багатьох випадках, що не скажеш про інших вчених і цілителів світу.

Ромашка займає практично найвище місце по частоті застосування в різних цілях і при різних захворюваннях в традиційній медицині. Ще Авіценна в своїй праці "Канон лікарської науки" згадав цю рослину як засіб, що допомагає від каменів в сечовому міхурі, як засіб, що допомагає від астми, як сечогінний засіб, як підживлення для мозку, а також, на превеликий подив, як протиотруту. Наприклад, у Франції з дуже давніх часів настій ромашки застосовувався як лікувальний засіб для лікування практично всіх захворювань пов'язаних з травленням. А сучасна фітотерапія рекомендує застосовувати настій цієї рослини при надмірному вживанні нікотину і кофеїну, що призводить до таких симптомів як підвищене биття серця, нудота та слабкість по всьому тілу. В Україні ж ромашка з давнини застосовувалася як болезаспокійливий і заспокійливий засіб. Проходили також експерименти по лікуванню виразки за допомогою цієї рослини на мишах. Дослідження показали, що ромашка має протимікробну властивість. Вчені довели, що ця рослина позитивно діє на нервову систему особливо на дію довгастого мозку, а так само допомагає при захворюваннях шлунка. На основі цих експериментів традиційна медицина широко використовує цю рослину при хворобах пов'язаних з травленням, і дихальними шляхами. Так само наша медицина рекомендує пити чай на основі цієї рослини примхливим і неспокійним дітям.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Galinka F
Аватара
Galinka F
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #2 Galinka » 07.11.2016, 12:34

Рослина дійсно чудова! І, що найцікавіше, шукати довго не треба! Звичайно, хто ледачий може його і в аптеці купити. Але ж куди приємніше самому сходити в ліс і поєднати приємне з корисним - зібрати ці прекрасні і корисні квіти! Особисто я завжди приношу з лісу ромашку, якщо, звичайно, сезон дозволяє. Ліки на її основі теж готую самостійно. І приємно, і корисно!


Вернуться в «Лікарські та пряно-смакові рослини»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость