Зелений туризм з нуля як воно буває

Описание: Все про заробіток на землі. Вирощування с/г продукції на продаж

Mikola
Mikola
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 10 місяців 1 день

Сообщение #1 Mikola » 26.06.2017, 13:45

Доброго всім часу, шановні аграрії! Хочеться поспілкуватися щодо можливостей для якогось росту, а не лише вирощувати для себе чи трохи продавати на базарі всякої городини. Взагалі погоджуюсь з загальноприйнятою думкою коли людина займається професійно тим, що їй лежить до душі, то успіх неодмінно прийде. Мені подобається займатись вирощуванням всілякої рослинності та подорожувати. Здається не дуже спільні речі, ну а що робити, коли все саме так я пишу?
Ось і задумався, а чому б не зайнятись зеленим туризмом? Купити десь клаптик землі, ось саме де - одне з найбільш хвилюючих на даному етапі питання, і зробити там міні готель, обов’язково з дитячим майданчиком, вольєрами для різної живності, городиком, виноградником, куди можна пускати гостей попрацювати та доглядати за тваринами. Як на мене, я би собі такий вид відпочинку обрав. Особливо якщо місце буде на березі Дністра чи десь в Карпатах. Що хто може сказати з цього приводу, може є однодумці, а може хтось вже зробив щось схоже і згоден поділитись досвідом?

Ksinon
Ksinon
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 12
З нами: 8 місяців 4 дня

Сообщение #2 Ksinon » 03.07.2017, 06:32

В туристичному бізнесі, хоч в зеленому, хоч в помаранчевому, в першу чергу буде відігравати роль місце розташування вашого об’єкту. А всі ласі шматки акули бізнесу вже давно прибрали до своїх рук. А якщо щось і лишилось то коштує воно ДУЖЕ дорого. І займаючись вирощуванням городини маєте мало шансів відбити вкладені гроші, якщо ви їх зрозуміло маєте. А якщо маєте - то значить ви вже успішний бізнесмен, тож займайтесь тим самим і не шукайте щось нового, бо на новому поприщі потрібно починати з нуля набивати шишки.

Ruslan
Ruslan
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 39
З нами: 9 місяців 14 днів

Сообщение #3 Ruslan » 03.07.2017, 08:41

Все регионы которые имеют какую то перспективу застраиваются с бешенной скоростью, учитывая депозитные ставки в банках, люди понимают что более надежно и прибыльно вложить в недвижимость в местах привлекательных с точки зрения отдыха или лечения. Трускавец, Морщин, Сходница, Поляна, Квасы и т.д. темпы роста новых отелей, пансионатов просто поражают.

Вернуться в «Бізнес в сільському господарстві»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость