Як заробити на своїй ділянці...

Описание: Все про заробіток на землі. Вирощування с/г продукції на продаж

MelNik
MelNik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 8 місяців 14 днів

Сообщение #1 MelNik » 29.10.2016, 20:56

Заглянув на форум, щоб знайти для себе приклад або досвід інших людей про способи заробити на своїй присадибній ділянці. Якщо чесно, поки нічого толком не знайшов...
Все ж... на чому можна заробити на своїй ділянці?
Почну зі свого прикладу.
З недавніх пір живу в приватному будинку, на ділянці площею близько 30 соток за Борисполем. Працюючи з дружиною в Києві з ранку до вечора, щоб оплатити кредит на цей будинок, я прийшов до невтішного висновку - чи віддати будинок "назад", або почати думати як заробити на самому об'єкті кредиту. Тому що в даний момент ми в цьому будинку тільки ночуємо, вихідних, які не завжди є повноцінними, катастрофічно ні на що не вистачає ... - навіщо мені таке "щастя"!? :(
Заробляючи босові гроші з ранку до вечора, я пропускаю найголовніше - своє власне життя! А це неприпустимо! Тому я всерйоз задумався про те, щоб поєднати приємне з корисним. Робота на землі, тим більше на своїй, мені набагато приємніше, ніж метушня в міський метушні, але гектари обробляти, ішачити не розгинаючи спини - теж не маю наміру. Середина природно є, вона реальна... про неї я і питаю.
Для початку необхідно зрозуміти, який набір культур зібрати у себе на ділянці... такий набір, який актуальний і має попит завжди, інший набір, який, може має менший попит, але передбачає меншої уваги до себе, за що має право оселитися на ділянці для "підтримки штанів", ну і т.д. і т.п.
Я впевнений, разом ми зможемо приблизно намалювати робочу схему такого собі способу жити і не тужити на своїй ділянці, поєднуючи і приємне і корисне.
Буду вдячний за конструктивні пропозиції та особистий досвід!

1979
1979
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 26
З нами: 7 місяців 5 днів

Сообщение #2 1979 » 11.12.2016, 14:42

Вся проблема Украины сейчас в том, что спроса на ее продукцию нет. А не пользуется спросом потому все более-менее богатые рынки сбыта перекрыты таможенными / квотными барьерами.
По тому же чесноку, имея около 80% рынка Украины Китай может цену как поднимать так и опускать, в зависимости от стратегии. Сейчас народ сажает чеснока целых 20% от потребности государства. Дойдем до 30-40% Китай за счет государственных дотаций тупо обвалит рынок, завалив ту же Украину чесноком по 10-5-2 гривны. Я образно. И это будет продолжаться не один год. Далее, отечественный производитель загнется, чеснок снова будет по 2-3 доллара.
Поэтому не советую сосредоточиться на одном виде овощей или фруктов. Посмотрите что с ценами на яблоки нынешней зимой, из-за переизбытка их в Польше. Если живете в селе сажайте культуры на которые есть спрос. На чем выиграете, на чем проиграете. Здесь уже писали, главное себестоимость. Толку покупать 1 тонну чеснока, если нет гарантии что у вас гарантированно купят урожай.

Вернуться в «Бізнес в сільському господарстві»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость