Збір та продаж лікарських трав як бізнес

Описание: Все про заробіток на землі. Вирощування с/г продукції на продаж

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 Lariska » 24.01.2017, 10:36

Хочу поспілкуватись на рахунок такого бізнесу як збір та наступний продаж лікарських трав. Чому саме такий вид бізнесу - бо вже трохи знаю трави, та й люблю я це діло. Саме процес збору та пошуку трав, природа, чисте повітря, гарні пейзажі – це моє.

Завдяки чому я зможу конкурувати з іншими продавцями? По-перше для мене перепоною для купівлі трав в аптеках є питання хто їх збирає, де, як сушать, зберігають. Адже більше заготівельних контор купують трави у населення. А хто більше піде на таку роботу? Як мені вважається не надто забезпечені, цигани, та безхатченки. І також стоїть питання де вони будуть збирати ці травки. Добре якщо в лісі, а й можливо десь на звалищах, екологічно забруднених містах і т.д. І що в результаті ви отримаєте придбавши такі лікарські трави в аптеці. На вигляд трава то така як потрібно, а остається питанням відкритим чи буде яка користь від її прийому. Я ж свого боку планую весь процес збору знімати на відео, в ході якого буду розповідати про властивості конкретної лікарської трави та показувати місцевість де її збираю. Завдяки такому підходу я зможу продемонструвати своїм потенційним покупцям, що збираю, як і де. Як зберігаю, висушую і т.д.

Тож вважаю, хто дійсно цінує своє здоров’я буде купувати лікарські травки у мене, не дивлячись на те, що ціна буде вищою в рази від аптекарських цін. Чому ціна буде вищою - бо процес заготівлі буде відбуватись лише ручним способом, не косою, коли потрапляє в збір куча інших трав.

Як ви вважаєте є перспектива у такого виду бізнесу?

Забула уточнити, продавати планую через власний Інтернет-магазин.

Svetlica
Svetlica
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 21
З нами: 8 місяців 18 днів

Сообщение #2 Svetlica » 24.01.2017, 18:09

В Украине существует достаточно компаний, которые заинтересованы в покупке отечественного сырья. В Житомире есть "Лектравы", также есть "Жемчужина Полесья" и "Аннуш". На рынке Украины есть потребность в ромашке, зверобое, шалфее, календуле, облепихе. Развивайте тему и выращивайте лекарственные травы, а покупателя найти будет не трудно.

Pomidor M
Аватара
Pomidor M
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 8 місяців 26 днів

Сообщение #3 Pomidor » 31.01.2017, 19:32

Успіх буде залежати не від вашого вміння зібрати, висушити та розфасувати трави, а від вміння просувати ваш Інтернет-магазин. В мене така ж думка про продаж насіння сортових помідор, але тут, повторюсь, необхідно володіти навиками далекими від рослинництва та заготівлі трав.

Програміст
Програміст
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 7 місяців 21 день

Сообщение #4 Програміст » 01.02.2017, 11:48

Створити сайт інтернет-магазину не так і важко (як мені-то це 30-40 хв,потім ще деякий час для наповнення контентом),а от більш важче буде просунути його в мережі,щоб пошукові машини ставили в перших рядках при пошуку.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #5 Lariska » 01.02.2017, 12:31

Дякую всім за думки. Просувати сайти - не дуже моя робота, але буду писати на форумах, соціальних мережах про свої товари, та максимально показувати у відеоматеріалах процес збору, заготівлі та сушки лікарських страв щоб люди бачили вживу як це відбувається.

А ще хочу розповісти випадок про цікаву зустріч близько Яремне, де ми відпочивали минулого року. Пішли ми з моїми подругами в гори прогулятись, це відбувалось у підніжжі Хомяка. Ми, гарно вдягнені дівчатка, йдемо, веселимось, я звертаю увагу на рослини які знаю. І тут ми бачимо майже оголеного хлопця років 25-30, в коротеньких шортах з великою копною довгого волосся з маленькою дівчинкою років 5, вони сидять і щось копирсаються в траві. Як я зрозуміла вони її заготовлюють. Мені ж стало цікаво, та й нагода розпитати у місцевого населення про травки з’явилась – чом же її не використати. Хлопець виявився говірким – розповів, показав як він ножицями, а не руками зрізує чебрець, розповів які ще тут трави зустрічаються. Ми поговорив з ним пішли собі далі, розмірковуючи яка романтична робота у місцевого населення – в шортах та капелюсі, на свіжому повітрі на лоні гарної природи.
А вже повертаючись додому нас наздоганяє шикарна машина, дорога вузенька тож вона пригальмовує і звідти висовується цей самий хлопець та пропонує підвезти. Але нам було недалеко йти, тож ми відмовились. Я до того що ось по гарному заздрю тим, хто живе у Карпатах і має можливість сісти з дітьми та поїхати заготовляти лікарські травки. Ось це саме те про що я мрію – гори, чисте повітря, краєвиди і ти серед цієї краси. А коли ти тут ще й працюєш, для прикладу збираєш рослини чи ягоди з грибами – красота.

Вернуться в «Бізнес в сільському господарстві»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость