Основи функціонування сховища для овочів (нові технології)

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год

Сообщение #1 Bogdan » 19.09.2016, 11:17

На мій погляд підземне сховище, це самий незручний варіант. Тільки здається, що він дешевий, але якщо прорахувати вартість підземних робіт і найголовніше, туди треба спочатку все опустити, а потім підняти. Як я це ненавиджу. Звичайно коли немає вільних площ і обсяг сховища потрібно маленький то і льох піде, тільки треба врахувати, що в погребі дуже складно стежити за вологістю і температурою зберігання, а ці показники різні практично у всіх овочів, що стосується знезараження льоху, питання взагалі не просте, вся погань проникає глибоко в землю, а просушити як слід не завжди можливо.
Що стосується наземних сховищ, то я зараз намагаюся купувати кинуті, але ще цілі будинки, а їх переобладнати під сховища.
Що, що а регулювати мікроклімат в таких будинках особливих проблем немає, та й це набагато дешевше, ніж будувати нове сховище, для мене це поки дуже важливо на початковому етапі становлення...
Що стосується установок для створення мікроклімату, так їх зараз в продажі вистачає.

Vadim
Аватара
Vadim
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #2 Vadim » 19.09.2016, 11:20

Тема дуже серйозна і писати тут не переписати. Восени маю проміжне зберігання і доопрацювання (видалення рослинних домішок, дрібниці і землі). Закладка відбувається за допомогою двох ТЗК, зберігання відбувається навалом, можна і в сітках, але викладати колодязем, щоб рух повітря можна було створити. Добиваюся, щоб втрат при зберіганні було не більше п'яти відсотків, від того що закладається. При закладці використовую шашки Віст. Продовольчу картоплю зберігаю до червня. Зараз в наявності є близько п'ятнадцяти тонн. Робочим для їжі і для жебраків (чиновники, незаможні керівники, бідні начальники, і інші). З картоплею можна зберігати буряк, правда не довго зберігав, тому не ручаюся, що можна тривалий час. Морква не можна, капусту взагалі ні з одним продуктом не можна разом зберігати. Цибулі теж необхідна більш низька температура. Сортування проводжу восени, за допомогою бункера Jumbo 2000. Я пізніше викладу фото сховища.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость