Керамічні панелі Dimol: досвід використання та відгуки

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

Eko
Eko
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #18 Eko » 12.10.2016, 12:08

Да, тема отопления и экономии интересна и актуальна с наступлением холодов для многих. Могу продолжить относительно интеллектуального управления приборами отопления. К примеру, электрические батареи EcoTerm, могут не только поддерживать заданную температуру в заданное время, то есть как мы тут называем имеют интеллектуальное управление, а и управляются с помощью смартфона и система их называется EcoTerm Smart, правда цены кусаются будь здоров. А простое управление климатом у них стоит вполне ожидаемо. 500-ватная батарея электрическая около 3 тыс. грн.

Syrazik
Syrazik
Повідомлення: 9

Сообщение #19 Syrazik » 12.10.2016, 12:41

Можна говорити тільки про експлуатаційні характеристики, про дизайн, про зручність експлуатації, про те що менше згорає пил, про те наскільки зручна автоматика, про те наскільки пристрій надійний і безпечний.
Але з фізичної суті всі електронагрівачі - це один і той же пристрій і ККД у них у всіх дуже високий, що у новітнього "дива", що у плитки намотаною ніхромом на цеглі, різниця менше 1% я думаю сильної економії не дасть.
Тому будь-яка заява виробника що його електронагрівач в рази економить електроенергію - брехня.
Але регулювати температуру "вмиканям" і "вимиканням" не так зручно як з нормальним електронагрівачем, тому можна дивитись, якщо є трохи грошей, в бік більш високотехнологічних рішень щодо керування такими приладами.
Керамічні панелі та електрорадіатори бачив в роботі, хороші, мені сподобалися і ті і другі.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #20 eddbit » 12.10.2016, 13:06

Тобто, виходячи з логіки, що всі нагрівальні прилади які гріють за допомогою електрики по ефективності приблизно однакові, що керамічні панелі, що електробатареї то перевага все ж на боці керамічних панелей. Знову ж не пряма економія електроенергії, а чисто експлуатаційні характеристики. Кераміка на відміну від алюмінію менше псується. Немає впливу води, і заявлені терміни служби керамічних панелей до 25 років, коли електричні ТЕНи до 10 максимум. І при всьому цьому виглядає керамічна панель більш стильно, і коштує дешевше електричних радіаторів.
Живу как умею и другим не мешаю

Syrazik
Syrazik

Сообщение #21 Syrazik » 15.10.2016, 08:05

Керамічні панелі будь то Dimol чи іншого виробника мають набагато меншу площу, відповідно і тепловіддачу, для порівняння з електричними батареями, або й взагалі з батареями від газового котла. Отже в мене є сумніви щодо заявленої можливості обігріву квадратних метрів при вказаній потужності цих панелей. Тобто, для опалення виключно панелями, доведеться заставити всю кімнату такими панелями – просто прийде зима, низькі температури і ви самі переконаєтесь чи вистачає вашої панелі для обігріву приміщення.

Eko
Eko

Сообщение #22 Eko » 15.10.2016, 08:15

Читаю про керамические панели и фактически нигде не могу найти информации как говорится из первых уст – именно людей которые поставили и имеют свое мнение. Почему то кажется что все посты на форумах что я нашел хвалебного и явного рекламного характера. Переубедите меня. Потому что для меня сейчас актуальна тема альтернативного отопления. Отопление проведено – газовый котел, но хотелось бы не полной замены, а как пишет Эддбит дополнительного источника тепла, который бы позволял экономить немного газа. Вот и думаю справятся ли с этой задачей керамические панели. Читая сайты производителей все выглядит так радужно, но, включая здравый смысл, закрадываются некоторые сомнения.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #23 eddbit » 15.10.2016, 13:30

фактически нигде не могу найти информации как говорится из первых уст

Встановив, працює, поки відгуки лише позитивні. В мене стоїть, якщо бути точним, DIMOL Standart Plus 03 (Розмір - 600х600х12 мм, вага - 12 кг, потужність - 500 Вт) в кімнаті 20 кв.м. тримає виставлену температуру 20 °С при нічних біля 0. Сама панель не дуже гаряча, тобто безпечна для дитини, що важливо для мене. Гарно виглядає, можу фото показати, легко налаштовується, показує час, та температуру і режим (економ, комфорт, антифріз). Враження, повторюсь, лише позитивні.

Vatuttin
Vatuttin
Репутація: 3 (+3/−0)

Сообщение #24 Vatuttin » 15.10.2016, 13:36

Якщо електричне опалення планується як основне, то найрозумніше це реалізація на конвекторах або керамічних панелях (відгуків від тих хто їх експлуатує хоча б пару років немає). Навіщо городити город з теплоносієм? Для чого?
Конвектори набагато простіші в експлуатації та монтажі, при виході з ладу легко міняються, в загальному надійніше ніж все інше, прямий нагрів, ніяких посередників у передачі тепла. Малим коштом ув'язуються в управління контролером та інше...
Але, електропроводка окрема бажана на цю групу, особливо якщо будинок і того ж великий.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #25 eddbit » 15.10.2016, 16:06

Бо знайшов сайт виробника, але інструкцій там немає, а хотілось би почитати які там налаштування

Під кожним описом панелі на сайті Дімол.уа є посилання на інструкцію (Инструкция по эксплуатации и настройке панелей Dimol PLUS в формате PDF (2,8 Мб)

Duandot
Duandot
Повідомлення: 11
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #26 Duandot » 17.10.2016, 05:59

Поясніть мені, будь-ласка, що таке кераміка і наскільки вона міцна в плані нагрів – охолодження. Для прикладу, алюміній, чи будь-який метал, легко піддається нагріванню та охолодженню, при цьому не деформуючись, а чи не трісне кераміка від постійного нагріву та охолодження. Адже при нагріві любий матеріал розширюється, при охолодженні стискається от і питання скільки циклів нагріву витримає кераміка? Це ж по суті щось близьке до природного каменю, і камінь здатен тріснути від нагріву та охолодження. Навіть в дитинстві казочку мені розповідали, що у минулому за допомогою циклічного нагріву та охолодження подрібнювали величезні каменюки, які не могла зрушити з місця. Хтось експлуатує керамічні панелі хоча б пару років?

Motyr
Motyr

Сообщение #27 Motyr » 19.10.2016, 16:26

Користуюся рік керамічними панелями для обігріву однокімнатної квартири, правда іншого виробника, також українського, не буду давати назву, щоб не порахували за рекламу. І можу сказати що коли тепла від центрального опалення не вистачає, панелі допомагають підтримувати комфортну температуру, гарно виглядають, безшумні. Відчуття - поруч піч на дровах, а не обігрівач, не сушать повітря, дуже економічні. Рекомендую!

Поясніть мені, будь-ласка, що таке кераміка і наскільки вона міцна в плані нагрів – охолодження

Рік працюють – одні позитивні емоції, точніше поставив і забув, холодно – включив, жарко – виключив. Ніяких звуків, гріють та й годі.

Kapelka
Kapelka
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 43

Сообщение #28 Kapelka » 19.10.2016, 17:16

Відпрацював минулий сезон по 18 годин на добу без перерв. З заявленою площею обігріву справляється досить непогано і тому бажано встановити додатково терморегулятор, бо коли я купував ще не було з терморегулятором панелей. Набридає її то вмикати, то вимикати з розетки, коротше сам собі регулятор. А з терморегулятором уже виходить клімат-контроль як в автомобілі. Собі хочу але надто дорогий обігрівач від Дімол.

Egorka
Egorka
Повідомлення: 14

Сообщение #29 Egorka » 25.10.2016, 06:26

Цікаво, хотілося б почути, хоч один продавець керамічних панелей, описуючи скільки квадратних метрів вони здатні обігріти, поцікавився про таку дрібницю, як тепловтрати приміщення. Або озвучив ряд питань що стосуються взагалі області опалення. Або оперують тільки об'ємом та площею приміщення. При такому підході - це виглядає як підбір нагрівача для термоса (приміщення з мінімальними тепловтратами), тільки різниця буде в тому як обігрівач швидко нагріє приміщення. А термос можна нагріти і лампочкою розжарювання або свічкою.

Georg
Georg
Повідомлення: 35

Сообщение #30 Georg » 25.10.2016, 16:08

Є ще варіант при наявності нічного тарифу на електрику - тепло акумулятор + простенький ТЕНовий котел, а далі радіатори або теплі підлоги. Трохи завеликі початкові вкладення (хоча, не думаю, що набагато дорожче керамічних панелей). Зате потім економія електрики, пропорційно різниці тарифів день / ніч. Плюс добовий і більше резерв при відключенні електрики. А економія, яку можуть дати панелі при грамотній установці (або не дати без неї) буде не більше економії від використання конвекторів замість радіаторів (відсотків 10-15).
До речі, теж варіант по економічності в експлуатації рівноцінний з керамічними панелями – електрична тепла підлога. Тільки стабільної комфортності з теплою підлогою домогтися простіше.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #31 eddbit » 25.10.2016, 16:53

Georg, що таке теплоакумулятор і де його взяти як встановити?

Syrazik
Syrazik

Сообщение #32 Syrazik » 25.10.2016, 17:03

Реально ці панелі при температурі поверхні в 80 градусів працюють також як і штамповані сталеві радіатори чи конвектори, які також у вигляді плоскої панелі випускаються. Їх ефективність не перевищує ефективність інших радіаторів і не важно з якого матеріалу вони зроблені – металеві чи керамічні. Велика частина тепла від них все одно конвективним потоком йде догори. Так що керамічні панелі – продаж аналогічних звичайним електричним обігрівачам панелей за завищеною в рази ціною. Це моя думка, нікому нічого не нав’язую і як тут правильно казали, якщо є гроші і вам подобаються саме панелі – то це ваше право ви нічого не ви граєте і не програєте в плані економії. Ну а щодо дизайну – не дарма ж кажуть на смак немає друзів, подобається панелі – купуйте і нехай вони вас гріють і тіло і душу.

Galinka F
Аватара
Galinka F
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #33 Galinka » 25.10.2016, 17:17

У нас вдома, центральне опалення можна сказати зовсім не гріє і така ситуація вже не один рік. Кутова квартира, ми з дитиною мерзнемо. У минулому році придбали 2- кіловатний обігрівач. Він гріє добре, але при цьому дуже сушить повітря, вранці дихати нічим в кімнаті, рахунок через світло досить великий приходив і при цьому жахливо залишити його включеним надовго. В цьому році купила панель Гібрид і дуже задоволена. Безпечна для дитини (не попечеться якщо випадково доторкнеться), повітря не сушить і за світло прийшов рахунок не на багато більше, ніж звичайно. Залишаю його включеним на цілий день і не переживаю. Розетковий терморегулятор вимикає панель автоматично. У кімнаті більше 23 градусів. Теплота. Здивована, що таке якість роблять у нас в Україні. Дуже стильно виглядає на стіні. Планую, як будуть гроші, купити на всю квартиру.

MelNik
MelNik
Повідомлення: 24

Сообщение #34 MelNik » 29.10.2016, 21:31

У нас в Україні кожен виробник хоче представити свою продукцію яке щось унікальне. І їх можна зрозуміти, адже для більшості українців при виборі електроприладів для опалення на першому місці стоїть економія при використанні і при самій купівлі, тобто купити дешево і щоб потім добре гріло ще й кіловати економило. Тому виробники й йдуть на хитрощі обіцяючи неймовірну економію при використанні, бо без цих хитрощів продажу будуть приближатись до 0. Насправді керамічні панелі - гарна альтернатива будь якому електричному опаленні, які чудово виглядають, мають довгий термін служби, не сушать повітря, но щодо економії тих самих кіловат у порівнянні з іншими опалювальними електричними приборами виробники трохи лукавлять.
Адже скільки Вт витрачено на нагрів радіатора, стільки він і випроменить, або віддасть конвекцією, або прямою теплопередачею... Більше йому взяти ніде.
Власне тому, якщо для опалення кімнати потрібно 2-х кіловатний конвектор, то 500Вт-ва керамічна панель не створить в цій кімнаті комфортні умови (хіба що тільки в одному "кутку" - але іноді цього достатньо).
Подивіться на фото - хіба не краса?
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость