Керамічні панелі Dimol: досвід використання та відгуки

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #35 eddbit » 30.10.2016, 15:08

а в панелях наоборот площадь минимальна, из-за ее маленьких размеров
Мені здається ви помиляєтесь, порівняйте площу керамічних панелей. Для прикладу в мене 500 вт, і її розміри 600 на 600, аналогічний за потужністю любий обігрівальний електричний прилад буде мати меншу площу.
Живу как умею и другим не мешаю

Vanik
Аватара
Vanik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #36 Vanik » 30.10.2016, 15:15

Стою перед вибором які електричні нагрівальні прилади найбільш оптимальні. І не головне щоб дешево коштували, головне щоб мали тривалий термін експлуатації, були безпечні, і мали інтелектуальне керування і бажано в самому пристрої, а не окремо купувати терморегулятор та таймер. Нібито керамічні панелі підходять під ці критерії, але трохи роздумую стосовно що не знайшов таких панелей в продажі в Росії, чи в будь-якій європейській кураїні. Невже це таке українське ноу-хау, до якого буржуї не дібрались – не вірю. В Європі будь це дійсно таким гарним рішенням обігріву приміщень швидко б налагодили випуск. Подивіться на тій самій Розетці у продажу виключно керамічні панелі вітчизняного виробника. Чому так? Хто що думає з цього приводу. І до речі хто бачив конвектори з інтелектуальним керуванням?
Vita est bella

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #37 eddbit » 30.10.2016, 16:27

не знайшов таких панелей в продажі в Росії, чи в будь-якій європейській кураїні
Vanik не завдавався метою знайти всіх, але пару хвилин і будь-ласка – ENSA, компанія з Братислави, яка продає керамічні інфрачервоні панелі в країнах СНГ та Європейського Союзу. До речі є представництво в Україні та Росії.
хто бачив конвектори з інтелектуальним керуванням
Я шукав перед покупкою керамічної панелі конвектор, який би вмикався в 23 год. і вимикався о 7 ранку, коли електроенергія дешевша в 2 рази, не знайшов. Є конвектори з таймерами, але вони вміють виключити через заданий проміжок часу. А щоб запрограмувати на кожен день вмикання та вимикання в потрібний час чомусь конвекторів таких немає, на жаль. Хочу сказати що роботою керамічної панелі повністю поки задоволений, все влаштовує. Але хочу купити все ж конвектор ще один, навіть для порівняння з роботою керамічної панелі. Та й панелі ці почали випускати як я розумію недавно відносно. Тому як вони себе зарекомендують пропрацювавши пару років поки невідомо. Але знову ж конвекторів з можливістю запрограмувати час роботи немає. Тому стою перед вибором чи ще одну керамічну панель, чи як бачу варіантів немає для мене особисто, на жаль…

RULY
RULY
Повідомлення: 12
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #38 RULY » 30.10.2016, 19:04

Ви мене переконали, все, скажіть де ви купували, як швидко доставка. Буду грітись керамічною панеллю, а чому б ні. Сучасний дизайн, легкий монтаж – це все для мене.

Eko
Eko
Повідомлення: 20
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #39 Eko » 30.10.2016, 20:57

Я шукав перед покупкою керамічної панелі конвектор, який би вмикався в 23 год. і вимикався о 7 ранку, коли електроенергія дешевша в 2 рази, не знайшов
eddbit, Вы керамические панели какого производителя покупали? Как я понял Димол? И…? На их официальном сайте кроме керамических панелей с интеллектуальным управлением также есть и обыкновенные конвекторы с тем самым интеллектуальным управлением. DIMOL Steel Plus 01 – 1000 Вт и на сегодня стоят 2830 грн. Кстати на том же сайте анонсировано что будет повышение цен на керамические панели с 1 ноября, так что тем кто решился следует поторопиться, осталось чуть больше суток.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #40 eddbit » 31.10.2016, 14:31

Дійсно, дякую Вам за підказку. Обшукав всі найбільші магазини в мережі і не знайшов щось подібного. А тут все просто там де купував керамічну панель є й конвектор. І зараз я знову задумався. Панель керування в конвекторі така сама як і в керамічних панелях, і влаштовує мене цілком. Тільки конвектор виглядає трохи по совковому, може це мені так здається. Та й товщина конвектора 7 см, а панелі 1,2. Що казати, однозначно панелі виглядають більш привабливо і знаття б що вони прослужать довго то й не вагався. Поки я все ж більше віддаю перевагу керамічній панелі. Сподобалась вона мені і виглядом і роботою.

Syrazik
Syrazik
Повідомлення: 9

Сообщение #41 Syrazik » 02.11.2016, 14:51

Як я розумію керамічні панелі випускають вже не рік і не два, а все ще пишуть що це революція, ноу-хау і т.д. Але чомусь якщо порівняти в Інтернет-магазинах то керамічні панелі доволі скудно там представлені. Питання чому? Якби все так було добре і гарно як написано на сайтах продавці та виробників цих панелей, то чому ж люди досі не розкушали що це надійно, гарно та економно?

MelNik
MelNik
Повідомлення: 24

Сообщение #42 MelNik » 02.11.2016, 19:12

Будь-який обігрівальний прилад, який працює від електричної енергії має практично однаковий коефіцієнт перетворення електричної енергії в теплову. Тобто вибирати електричні опалювальні прилади треба виходячи з своїх власних естетичних вподобань, відгуків про конкретну модель, виробника, та, безумовно, гаманця, або точніше наявних в ньому коштів. Я би якби були гроші собі би поставив як додаткове опалення керамічні панелі, і не через їхні заявлені надто високі показники економії електроенергії, а тому що мені подобається їх дизайн, ще й є можливість надрукувати на них свої фото – взагалі чудово. Ось почнуть мої кури нестись - розбагатію – куплю.

Tosik
Tosik
Повідомлення: 30

Сообщение #43 Tosik » 06.11.2016, 17:34

Если брать во внимание что энергоэффективность у всех электрических обогревателей приблизительно одинакова, то, несомненно, керамические панели выглядят более органически практически в любом помещении. Остается лично для меня открытым вопрос относительно их надежности. Есть на форуме кто пользуется ими продолжительное время?

sidr
Аватара
sidr
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28

Сообщение #44 sidr » 07.11.2016, 20:10

У мене від конвекторів болить голова так як вони сильно нагрівають повітря і мабуть спалюють кисень, як з цими керамічними панелями справи в плані спалювання повітря?

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #45 eddbit » 07.11.2016, 20:24

як з цими керамічними панелями справи в плані спалювання повітря
Якщо б Ви уважно прочитали тему то побачили б що керамічні панелі мають можливість регулювання температури поверхні від 40 до 95°С. Тобто виставили собі саме ту, яка комфортна для вас.
До речі я сьогодні вже замовив ще одну собі панель, вже трохи більшої потужності - DIMOL Maxi Plus 05 ще й з малюнком – кавові зерна. Завтра вчіплю і буду «глазеть» на каву.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #46 eddbit » 08.11.2016, 15:13

Почепив, трохи складно, бо чіпляти треба було в гіпсокартон, але тримається добре. Автоматика вже добре знайома – налаштування пару хвилин і вуаля DIMOL Maxi Plus 05 мені ще дісталась по старій ціні 2990, а сьогодні вже така коштує 3240…
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #47 Alona » 08.11.2016, 18:31

Не знаю конечно его технические показатели, но на вид очень симпатично и правда красивый рисунок, а еще если представить что от него исходит тепло. Наверно будет любимое место все семьи возле такого отопительного прибора с чашечкой кофе.

Werdikt
Werdikt
Повідомлення: 21

Сообщение #48 Werdikt » 11.11.2016, 21:38

Купил DIMOL 05 maxi PLUS 750 ватт с термостатом. Комната 12 кв.м., нагреть комнату за два дня работы керамической панели не удалось, хотя сама панель нагревается довольно сильно, но комнату в 12 кв.м. не может нагреть. Особенно если вокруг никто из соседей не включил отопление на "полную". В керамические обогреватели нужно производителям добавлять обычную "ветродувку", которая будет гонять воздух через эту панель, тогда и будет результат. А то, как говорят, греет, но все равно холодно, какой смысл в таком нагревателе? В общем, считаю, что деньги выброшены на ветер.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #49 eddbit » 12.11.2016, 10:14

Werdikt ви щось плутаєте, всі панелі PLUS не мають термостату, а обладнані інтелектуальною системою керування. І зовсім не зрозуміло як панель 750 Ватт не може обігріти ваші 12 метрів. Або у вас приміщення без вікон та дверей. Можу стверджувати що в мене 500 Ватт панель обігріває кімнату близько 20 квадратних метрів, а 750-ватна панель обігріває весь перший поверх, де метрів 50, але там вона як додаткове опалення до основного газового.

Nesmeyana
Nesmeyana
Повідомлення: 33

Сообщение #50 Nesmeyana » 12.11.2016, 14:15

Может я что-то не понимаю, но в описании на сайте компании Димол, к примеру, описан принцип работы керамического обогревателя который основан на принципе инфракрасного излучения и конвекции. Так почему все сравнивают работу керамических отопительных панелей с конвекторами, а никто не сравнил с инфракрасными обогревателями. Интересует что более экономно, инфракрасные обогреватели или керамические электропанели.

Cderki
Cderki
Повідомлення: 25

Сообщение #51 Cderki » 13.11.2016, 13:07

На фоне сообщений о грядущем подорожании цены на газ задумался про альтернативу газовому отоплению. Самый простой вариант использование эклектической энергии, тем более если установлен двухтарифный счетчик, то и экономически выгодно. Рассматриваю в качестве вариантов керамические электропанели и конвекторы. И для меня пока остается открытым вопрос относительно того, что больше отдаст тепла при одинаковой мощности керамические панели или конвекторы? Как можно понять из топика, который я прочитал весь, при одинаковой мощности одинакова и теплоотдача, но кто то это проверял на практике или это только теория?

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость