Подключение отопительного прибора к солнечной панели напрямую

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

Eko
Eko
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 18
З нами: 9 місяців 1 день

Сообщение #1 Eko » 20.10.2016, 14:34

Тема навеяна обсуждением керамических панелей и отзывов про их работу. Понравились как сами панели, так и удобство их использования, ведь чисто, уютно, безопасно, легкость монтажа. Но, как говорится, в чем подвох – ответ прост – в цене. Киловатты всегда стоили дороже, разве что установлен двухтарифный счетчик и на данный момент, как я понял после прочтения указанной темы, отопление ночью с помощью электричеств более выгодно чем газом. Ну а как быть днем? Ведь сидеть в холоде не хочется, а хочется чтобы было тепло и недорого, а еще лучше бесплатно. Вот и пришла в голову мысль, а почему бы не подключить такую самую панель к солнечным батареям напрямую. Вот и стоит вопрос: будет ли панель греть, если на нее подать прямое напряжение, как я понимаю нужно чтобы было кратно 12, то есть 36,48,60,72…120 и т.д. Или можно просто преобразователь поставить между солнечными панелями и керамическими панелями. Получается такая схема: от солнечной панели подаем на преобразователь, который преобразовывает прямое напряжение 12 вольт в переменный ток 220 и этот ток подаем на керамические панели. Получается, что напряжение всегда 220 но мощности не хватает в ночное время и панель будет просто не греть, а взошло солнышко – и панель греет. Я правильно размышляю?

TerelF1
Аватара
TerelF1
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 27
З нами: 6 місяців 10 днів

Сообщение #2 TerelF1 » 18.12.2016, 15:58

Гадаю, можна підключити безпосередньо напряму, без будь яких проблем.
Наприклад: беремо 10 панелей по 200 Ватт на 24 В. Підключаємо послідовно. І безпосередньо підключаємо до електричного ТЕНу, скажімо 220 В 2000 Ватт.

Поки сонця немає, тепла немає. По мірі збільшення освітленості, зростає напруга і сила струму. І разом з ними зростає температура ТЕНу.

Такий варіант гарний тим, що:
1. Утилізуємо 100% отриманої сонячної енергії.
2. Немає насосів, трубок, електроніки, рідин і т. д. - система, умовно, вічна.
3. Проводами перенаправляти енергію значно легше, ніж трубками з теплоносієм.
4. Система практично не потребує контролю та обслуговування.

Поганий такий варіант тільки вартістю. Але це річ умовна. Є категорія людей, які цінують надійність і комфорт значно вище різниці в ціні.

Я сам роздумував над подібними речами. Але мене зупинила досить велика ціна на сонячні батареї. Але прогрес не стоїть на місці і панелі з кожним роком дешевшають, тому можливо вже зовсім скоро, більшість наших домівок будуть обігріватись завдяки власне сонячній енергії. А ось стосовно чи можна підключати саме керамічні панелі, думаю також без проблем, адже вони по суті своїй той самий електричний ТЕН, лише в керамічній упаковці.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 10 (+10/−0)
Повідомлення: 191
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #3 eddbit » 22.12.2016, 07:39

Непогана, на мій погляд, ідея прямого підключення обігрівача до сонячних батарей, але варто зауважити, що взимку сонячної енергії дуже мало, а ось саме влітку коли сонце світить добре, що ви будете робити з отриманою електроенергією – гріти не потрібно, тобто 80-90 відсотків виробленої електроенергії за рік буде непотрібною.
Живу как умею и другим не мешаю

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 10 (+10/−0)
Повідомлення: 191
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #4 eddbit » 17.01.2017, 09:04

Надумав для себе тож вирішив поділитись з форум чанами щодо куди більш ефективного використання сонячних батарей, а саме встановлення сонячної електростанції. Суть її в тому що не потрібно ніяких акумуляторів, а вироблена сонячними панелями електроенергія споживається на власні потреби, а зайва продається державі по так званому «зеленому тарифу», тобто по ціні вищою аніж держава продає населенню в разів 3-4. На цьому можна заробити, і вважаю це взагалі перспективним вкладенням коштів, особливо після націоналізації деяких банків, варто задуматись куди далі вкладати гроші (якщо ж вони в кого є). То сонячна електростанція дозволяє отримувати практично щомісяця прибуток, в рази більший якби ви поклали гроші на депозит. І для роботи сонячної електростанції потрібні лише сонячні панелі, інвертор та спеціальний лічильник який зможе рахувати і спожиту і віддану в мережу електроенергію.

В цілому я дуже загорівся цією ідеєю, але поки не вирішив для себе як кріпити ці сонячні панелі на кришу покриту ондуліном. А в мене всі будівлі накриті ондуліном, і поки вирішити це питання не знаю як. Може хто щось порадить, як прикріпити сонячну панель на ондулін.
Живу как умею и другим не мешаю

TerelF1
Аватара
TerelF1
Повідомлення: 27
З нами: 6 місяців 10 днів

Сообщение #5 TerelF1 » 17.01.2017, 09:40

В цілому я дуже загорівся цією ідеєю, але поки не вирішив для себе як кріпити ці сонячні панелі на кришу покриту ондуліном. А в мене всі будівлі накриті ондуліном, і поки вирішити це питання не знаю як. Може хто щось порадить, як прикріпити сонячну панель на ондулін.

У хвилю ондуліну вертикально покласти профіль, висотою трохи більше хвилі ондуліну. Закріпити до крокв. І вже на цей профіль кріпляться горизонтальні, на яких розміщується самі сонячні панелі. Таким чином, вся вага передається на силову конструкцію покрівлі. Вертикальні профілі важливо розмістити над кроквами чи як можна ближче до них.

Alona
Аватара
Alona
Повідомлення: 72
З нами: 9 місяців 19 днів

Сообщение #6 Alona » 17.01.2017, 13:40

Если вы задумались ставить на крышу солнечную электростанцию, то в первую очередь, необходимо выяснить сколько общей разрешенной мощности выделено у вас – это обычно прописано в договоре про электрообеспечение. И сколько будет стоить увеличение разрешенной мощности – а тут цена зависит от многих факторов, среди которых есть такой как аппетит работников облэнерго, который бывает порой совсем неумеренный.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость