Як захистити домашніх тварин та птицю від хижих звірів

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

Kapelka
Kapelka
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 43
З нами: 10 місяців 3 дня

Сообщение #1 Kapelka » 31.10.2016, 09:56

У нашому місті вже почались атаки хижих звірів на домашніх тварин. Знаю на особистому досвіді яких збитків може принести куниця чи тхір, чи така собі чупакабра, навідавшись одного разу на ваш двір. У нас сіткою обтягнутий весь вигул для курей, сітка зварна, з розмірами вічок 2,5*5 и товщина самої проволоки 2 мм. Але все одно переживаю, бо вже маю гіркий досвід, коли втратила всю свою птицю за одну ніч, тому і переживаю, бо саме восени звірі начинають атакувати наші оселі. Хто як захищає своє господарство від хижих звірів?
Чоловік набачив на Алі прожектор який працює на акумуляторі, заряджається від сонячного світла і вмикається автоматично фіксуючи рух. Ось думаю встановивши такий на вигулі у курей допоможе це, адже читала неодноразово що хижі звірі бояться світла.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 212
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #2 eddbit » 18.11.2016, 10:01

Сам шукаю дієві заходи щодо охорони домашньої птиці від хижаків, бо також навчений на власному досвіді коли за одну ніч не стало жодного птаха в курнику. Для себе бачу це в спорудженні міцних кліток, де птахи вночі знаходяться, бо хижі звірі в більшості випадків приходять саме вночі. Денний вигул закритий пластиковою сіткою більше від хижої птиці. На днях знайшов залишки на горищі сараю де ночують кури, як я розумію це щось залишило велике, але в курник всередину не проникло, і є велика ймовірність що це знову прийде, в крайньому випадку на горищі вирішив поставити капкан на куницю, бо підозрюю що колись до мене навідувалась саме вона. Ось і вибираю капкан – є багато сайтів де пропонують ще більше капканів на куницю, також є форум де мисливці описують на які капкани краще ловити куницю. Але мисливці ловлять звіра в лісі, а ось як зловити куницю на горищі почитати ніде. Тож запитаю тут може хто допоможе який капкан краще на куницю поставити на горищі, бо капкані є – цитую Інтернет магазин: «Проходные капканы на куницу, Следовые капканы на куницу, Охотничьи силки, петли на куницу». Може хто порадить конкретну модель капкану, і де його можна купити.
Живу как умею и другим не мешаю

Tetyana
Tetyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 32
З нами: 9 місяців 16 днів

Сообщение #3 Tetyana » 29.11.2016, 08:23

У нас була біда - повадився якийсь звір у курей голови відкушувати.
Поставили капкан, звір попався і... втік разом з капканом. Добре, що капкан був прив'язаний на довгому ланцюгу.
Ланцюг йшов під підлогу, коли дошки підняли... жах!
У капкані була відгризеного лапа, а звір втік. До сих пір не знаємо хто це був - лапа була маленька, кругла, з короткими пальчиками.
З тих пір напади на курей в курнику припинилися.

Syrazik
Syrazik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 9
З нами: 10 місяців 10 днів

Сообщение #4 Syrazik » 01.12.2016, 19:55

Позаторік я привіз з Росії гусей на плем'я, не багато 10 штук, але виросли вони на радість мені відмінними і великими, немає до чого прискіпатись... Ще через рік, я їх розвів енну кількість помішуючи зі своїми, щоб кров оновити. Так ось до листопада мої Ліндовські гуси були за 10 кг.!

Племінних позначив, а інших вирішив в один прекрасний день відразу під десятку засікти (щоб не гратися по одному). Нагострили ми з батьком сокири, взяли лампу паяльну і поїхали на Ранчо...
А там:
Пухом вкрита білим земля!
Пасовище, в кілька соток встелене трупами моїх гусей. Уявіть, як мені було дивитися на це біло-червоне місиво? Це праця в кілька років (і не тільки моєї), надії на майбутнє племінне поголів'я, все пропало відразу! Все тряслося всередині, не знаю які почуття я відчував: біль, безвихідь, безпорадність, образу або злість. Але удар був ще той, опустилися руки...

Собаки розірвали 38 дорослих гусей і 18 індоуток!

Так що не варто бути безпечним і сподіватись що вас омине така участь, а краще заздалегідь подбати про безпеку вашої птиці.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость