Як зекономити воду на поливі (фото)

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

Veterok
Аватара
Veterok
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 10 місяців 29 днів

Сообщение #1 Veterok » 08.12.2016, 20:12

У більшості випадків для того щоб отримати гарні врожаї городні культури потрібно поливати. А з постійно зростаючими тарифами на воду стає питання рентабельності вирощування тих чи інших рослин. Але ж можна отримувати воду для поливів збираючи дощову, яка виливається марно у грунт. Ось побачив випадково фотографію як це роблять за кордоном. Ось здається багаті люди живуть в Америці, а звикли гроші рахувати, економлять на воді та іншому, ось тому і багаті, а ми зі своєю широкою душею, пасемо задніх.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Lyalik
Lyalik
Повідомлення: 7
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #2 Lyalik » 11.12.2016, 07:25

Для мене збір дощової води та використання її для поливу вже давно стало ідеєю Х. Але виникло багато питань, якщо використовувати декілька бочок, то як герметично зробити з’єднання між ними, що робити щоб вода в бочках не замерзала взимку. Як варіант бачу для себе повністю зливати воду на зиму, але ж все одно з криши при таненні буде трохи зливатись в бочки. Тобто хочу зробити але не знаю як.

fuh
fuh
Повідомлення: 21
З нами: 11 місяців 8 днів

Сообщение #3 fuh » 11.12.2016, 16:24

У меня для реализации сбора дождевой воды стоит вопрос как врезать в бак или бочку кран для слива или для подключения шланга для полива. Искал в Интернете – много слов, а ничего не понятно, вот если бы фото или видео, так бы было понятней, пока не нашел.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость