Будую огороджений та критий вигул для птиці – прошу порад

Описание: Все про облаштування будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 212
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #1 eddbit » 13.06.2016, 06:31

Хочу будувати вигул для птиці, невеличкий, розміром орієнтовно 3 х 2.5. Також у вигулі хочу зробити клітку, де б кури могли ночувати у теплу пору року. Приблизний план такий: по бокам профільні труби 4*4 см заливаю бетоном. Роблю бордюри також заливаю бетоном шириною см 10 по всьому периметрі - щоб не підкопав який звір. На залізні стовпчики прикручую дерев’яні рейки, до яких кріплю з двох сторін профнастіл, а з інших двох сітку з розміром вічок 2,5*5 см і діаметром 2 мм. Зверху кладу балки на них обрешітку і ондулін. По ходу будівництва буду фотографувати та викладати тут. Буду радий пропозиціям та зауваженням щодо мого маленького будівництва.
Живу как умею и другим не мешаю

Lutik
Lutik
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #2 Lutik » 13.06.2016, 22:03

Підпишусь на вашу тему, цікаво буде побачити фото вашого курника. Собі також мрію щосбь подібне побудувати, тож буде доречним побачити ваш. Чекаємо фото :)

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #3 eddbit » 18.06.2016, 22:51

Lutik будую не курник, а вигул просто обгороджую та накриваю від дощу. Вже майже завершив - завтра викладу фотографії. Точніше завершив половину, щоб випустити курей з сараю, а то вони там в жару вчаділи вже сидіти й чекати поки я добудую, а другу половину тільки позаливав бетоном стовпчики, на які буду натягувати сітку.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #4 eddbit » 03.07.2016, 07:12

Трохи затримався з фотографіями свого вольєра для курей. В принципі вже практично завершив, але роботи багато то лише вчора сфотографував своє будівництво. На фото видно зліва сам сарайчик, де кури живуть та ночують далі направо йде критий вигул, і далі також наліво, вже зліва з краю, прости огороджений вигул, зверху закритий сіткою.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Ricardo
Ricardo
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 13

Сообщение #5 Ricardo » 03.07.2016, 15:27

Чи мені здається, чи правда але балки мабуть затовсті - ви будете по них танком їздити? А цілком гарно буде вашим птахам мати кришу над головою, нехай ведуться

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #6 eddbit » 15.09.2016, 12:47

В мене вже така звичка – все що роблю, то на совість, щоб бути впевненим у якості і надійності. Також і в виборі балок для перекриття курника. Зате до них тепер можна підвішувати що завгодно – витримають. Гадаю коли є запас міцності – то є добре.

Вернуться в «Будинок та господарчі будівлі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость