Безвізовий режим – побачимо ми чи наші діти?

Описание: Політичні новини, що стосуються аграрної тематики, і не лише

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 07.11.2016, 10:14

Якось так сталось що в нашій країні багато обіцяють та мало що роблять. І серед політиків (вони ж вихідці з народу) ми також бачимо багато обіцянок, а особливо перед тим як їх обирають, але дуже мало виконань тих обіцянок. Це ж стосується і питання, винесеного у заголовок, щодо отримання Україною безвізового режиму з країнами Євросоюзу.
Здається тема для багатьох українців не має такого особливого значення. Але той хто хоч раз виїжджав за кордон знає скільки потребує часу, сил та нервів отримати візу.
Я не кажу що в мене питання безвізового режиму головне і стоїть дуже гостро. Але уявіть як би було добре все таки сісти на машину та з’їздити на день-два до сусідньої держави. А на сьогоднішній день щоб з’їздити до тої самої Польщі треба чекати оформлення візи близько місяця, а якщо живете в маленькому містечку то й ще разів зо 3 з’їздити до консульства, часом за пару сотень кілометрів.
І саме головне, з 2014 року, кожен високопосадовець взяв собі за правило обіцяти, що вже цього місяця, ну або максимум до кінця цього року Україна отримає той самий безвізовий режим. Але як кажуть віз і нині там само – лише в обіцянках.
Отож як ви гадаєте коли ж настане, і чи настане взагалі, той час Х?

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 eddbit » 08.11.2016, 18:45

Последние новости из ЕС оставляют все меньше оптимизма относительно одобрения Европарламентом безвизового режима с Украиной до саммита Украина - ЕС 24 ноября.
Это значит, что шансы на безвизовые путешествия с января 2017 для украинцев становятся почти призрачными.
Обнародованная повестка дня пленарной недели Европарламента на 21-24 ноября не содержит украинского вопроса.
Однако считалось, что 7 ноября специальная переговорная группа Совета ЕС, Еврокомиссии и Европарламента согласует механизм приостановления безвизового режима. А это, в свою очередь, могло разблокировать украинский вопрос.
Однако этого не произошло, и теперь успеть согласовать все к сессии Европарламента 21-24 ноября будет чрезвычайно проблематично.
Живу как умею и другим не мешаю

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #3 admin » 08.11.2016, 20:43

Коли введуть безвізовий режим з ЄС, громадяни України які мають біометричний паспорт зможуть подорожувати в будь-яку країну ЄС без необхідності отримання віз. На паспортному контролі у громадян України можуть попросити пред'явити, виходячи зі статистики питань заданим громадянам Молдови (Молдова має безвізовий режим з ЄС): - зворотний квиток - наявність достатнього фінансового ресурсу щоб перебувати на певний термін - де плануєте перебувати весь цей час,
Що потрібно ще знати при поїздці в ЄС при безвізовому режимі: - гості зможуть перебувати на території держав Шенгенської зони в цілому не більше 90 днів протягом півроку. Порушення цього правила може призвести до занесення до Шенгенської інформаційної системи (SIS) і заборони на в'їзд в ЄС. - Працювати не можна, для роботи потрібно отримати дозвіл на роботу. Вчитися можна при деяких умовах, якщо навчання, на приклад курси до 90 днів то можна, якщо навчання понад 90 днів то потрібні спеціальні дозволи.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #4 admin » 10.11.2016, 21:18

В ближайшие недели Европейский Союз должен выполнить собственные обязательства по предоставлению украинцам безвизового режима. Об этом заявил комиссар ЕС Йоханнес Хан в телефонном разговоре с президентом Петром Порошенко, сообщает пресс-служба главы государства.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #5 admin » 14.11.2016, 18:52

Совет ЕС подчеркнула важность «своевременного» завершение процедур в процессе отмены виз для Украины и Грузии. Об этом говорится в выводах Совета ЕС относительно Восточного партнерства, которые были обнародованы в понедельник 14 ноября.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #6 errror » 16.11.2016, 10:56

Одна з головних обіцянок, озвучених на Майдані - отримання країною безвізового режиму з ЄС - до сих пір не реалізована. Начебто і українців в країнах ЄС готові бачити, і ми всі вимоги по Плану лібералізації візового режиму виконали, а Брюссель все ніяк не скасовує візи (офіційна причина - удосконалення внутрішніх процедур в ЄС). А шанси на те, що рішення про "безвіз" буде озвучено на саміті Україна - ЄС 24 листопада, тануть з кожним днем.

Utolya
Utolya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 33
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #7 Utolya » 23.11.2016, 18:26

Безвізовий режим нам обіцяють вже років з 10. Але зараз ми від дати відкриття кордонів з Європою ще далі ніж 10 років назад. Невже хтось думає що дикарі які палять шини в центрі столиці, зубожіле населення, нахабні корупціонери, війні на сході – і все це потрібне Європі? В них і так і так вистачає проблем, навіщо їм вішати ще таке ярмо на шию. Не дивлячись на брехливі обіцянки нашого Президента про безвізовий режим нам ще довго буде нагода лише мріяти.


Вернуться в «Політика»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость