Декларації чиновників – золоті батони та унітази

Описание: Політичні новини, що стосуються аграрної тематики, і не лише

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 07.11.2016, 10:38

З початком обговорення електронних декларацій, які подавали українські чиновники, якось мені особисто було неприємно приймати у цьому участь, нібито копатись в чужій брудній білизні. Адже кожна людина, на мою думку, якщо вона розумна, має можливість бути успішною та заможною. А заглядати в чужі гаманці мені здавалось чимось аморальним і не дуже гідним вчинком, а тим більше обговорювати скільки хто має грошей. Але трохи мимоволі послухавши обговорення з екранів телевізора, задався питанням, наприклад, чому наш голова національного банку тримає гроші у національній валюті іншої країни – не вірить у національну валюту?

Державні діячі, борці за добробут народу, виявилися фанатичними колекціонерами всього, до чого можуть дотягнутися їхні руки, які ніколи нічого не крали. Вони збирають коштовності, зброю, антикваріат, квартири, машини і просто гроші і бажано в іноземній валюті. У них багаті подружжя, батьки, і навіть діти.
І мозок обивателя здається не витримає. Одна справа - вважати чиновника абстрактним мільйонером, і зовсім інша - бачити конкретно, скільки і чим він володіє. І чим його виборці ніколи, будь у них хоч десять життів, володіти не будуть.
Як дивитися на себе в дзеркало, знаючи, що ти віддав владу в країні людині, яка живе в царській розкоші? Як змиритися з тим, що твій народний обранець піднімає собі зарплату, виписує матеріальну допомогу і жирує в цьому золоті тоді, коли пів країни поставили в чергу на субсидії на комуналку?
А що вони - королі життя? З панською поважністю, не боячись відповідальності, жартують один над одним ( "а у тебе Пікасо не справжній"), свято вірячи - прийдуть вибори, і вони зможуть в черговий раз купити своїх виборців.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #2 Lariska » 07.11.2016, 12:02

Керівництво МВФ уважно вивчило е-декларації вищих чиновників України і на своєму черговому засіданні одноголосно прийняло рішення просити кредит в України.


Вернуться в «Політика»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость