НБУ повідомив про заборону на послуги Webmoney, Яндекс.деньги та QIWI

Описание: Політичні новини, що стосуються аграрної тематики, і не лише

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 07.11.2016, 19:40

Нацбанк України повідомив банкам і учасникам платіжного ринку про заборону використання електронних грошей платіжних систем Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet one. Про це повідомили в прес-службі НБУ.
Причина заборони надання послуг з використанням електронних грошей зазначених торгових систем полягає в тому, що Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet one не погодили умови використання з Нацбанком України.
При цьому в результаті моніторингу НБУ виявив факти надання користувачам послуг з поповнення електронних гаманців Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet one. Хоча, відповідно до закону, випуск електронних грошей може здійснювати тільки банк, який погодив з регулятором правила їх використання.
Правила внутрішньодержавної системи розрахунків WebMoney.UA узгоджені, але вони не містять правила використання електронних грошей.
НБУ зобов'язав небанківські установи, які є платіжними організаціями платіжних систем, повідомити своїх учасників про заборону.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 eddbit » 07.11.2016, 20:31

Все більше українських IT-працівників тікає за кордон. А наша влада і далі продовжує все робити щоб ще більше завдати проблем в роботі IT-працівникам, котрі отримують зарплату здебільшого якраз через перераховані системи. І тратять вони до речі ці гроші в Україні. Ні, наші можновладці своїми мудрими законами зроблять щоб більш розумні та перспективні люди втікали звідси туди, де більш розумне керівництво у державі.
Живу как умею и другим не мешаю

Solnce
Аватара
Solnce
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 43
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #3 Solnce » 08.11.2016, 09:42

Що цікаво, всі ЗМІ що розповсюдили цю новину, посилаються один на одного і згадують якусь "телеграму з НБУ". На сайті самого НБУ, такої новини немає. Мабуть телеграма "секретна".

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #4 eddbit » 08.11.2016, 09:45

На сайті самого НБУ, такої новини немає

І не буде. НБУ прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуці ситуацію з цією «новиною» - розвели пусті балачки і далі по тексту:

Спойлер
Упродовж дня у ЗМІ активно ширилася інформація про заборону на діяльність в Україні систем електронних грошей торгових марок “Webmoney”, “Яндекс.Деньги”, “QIWI Wallet”, “Wallet one”/“Єдиний гаманець”.
Прес-служба НБУ наголошує, що відповідно до українського законодавства випуск електронних грошей в Україні може здійснювати виключно банк. При цьому банк, який має намір здійснювати випуск електронних грошей, зобов'язаний до початку їх випуску узгодити з Національним банком правила використання електронних грошей у порядку, встановленому нормативно-правовим актом Національного банку.
Сьогодні Національний банк України, у зв’язку з отриманням запитів від юридичних та фізичних осіб стосовно діяльності окремих платіжних систем та систем розрахунків, своїм листом лише нагадав банкам та учасникам платіжного ринку, що правила використання електронних грошей торгових марок “Webmoney”, “Яндекс.Деньги”, “QIWI Wallet”, “Wallet one”/“Єдиний гаманець” не узгоджувалися Національним банком України, тож надання послуг з використанням цих торгових марок користувачам заборонено.
Живу как умею и другим не мешаю

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #5 eddbit » 12.11.2016, 21:07

До речі сьогодні виводив Яндекс.Деньги на Приват без всяких проблем через обмінник.
Живу как умею и другим не мешаю


Вернуться в «Політика»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость