В Україні знизять ліміт безмитного пересилання товарів до 22 євро

Описание: Політичні новини, що стосуються аграрної тематики, і не лише

Veterok
Аватара
Veterok
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 Veterok » 08.12.2016, 19:43

У соцмережах пропонують бойкотувати магазини, які виступили з ініціативою знизити ліміт безмитної пересилання товарів до 22 євро.

Минулого місяця з ініціативою знизити ліміт безмитного ввезення товарів в посилках з 150 до 22 євро виступила Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ). А через деякий час керівник Державної фіскальної служби України Роман Насиров заявив, що його відомство підтримує посилення оподаткування пересилання і особистого ввезення товарів громадянами з-за кордону. Як приклад він навів законодавство ЄС, яке зобов'язує одержувачів платити мито за всі товари дорожче 22 євро.

І хоча законопроект ще навіть не поданий до парламенту, прості люди впевнені, що влада піде на цей непопулярний крок. В цьому випадку постраждають всі любителі прикупити недорогі товари в іноземних інтернет-магазинах.

До асоціації, яка лобіює зниження ліміту, входять такі торгові мережі, як Цитрус, Алло, Рінго та інші. Зрозуміло, що цим магазинам не вигідно, коли громадяни купують техніку, минаючи їх. Хоча свою ініціативу вони пояснюють тим, що в Україні високий рівень тіньового імпорту і така ініціатива допоможе побороти проблему.

Прості ж українці побачили в цьому спробу рітейлерів монополізувати ринок недорогої електроніки. Першою реакцією користувачів стала пропозиція бойкотувати магазини електроніки, які входять в Асоціацію. На сайті Кабінету Міністрів вже з’явилась петиція 41/000820-16еп з пропозицією не знижувати, а навпаки, підвищити ліміт на посилки з 150 до 220 євро.

Серед аргументів автори наводять приклад США, де збільшили свій безмитний ліміт для посилок з $ 200 до $ 800. За два дні петиція набрала трохи більше 7 тисяч голосів при необхідних 25 тисячах.

За підрахунками фахівців, при зменшенні норми безмитного ввезення до 22 євро, за всю вартість товарів понад цю суму потрібно буде платити ПДВ плюс імпортне мито, що істотно підвищить ціну товару. Наприклад, якщо зробити покупку на 150 євро, то в Україні за неї доведеться заплатити близько 41 євро податків.

До речі, до 2013 року українці могли купувати за кордоном товарів на 300 євро. Три роки тому цей ліміт був знижений до теперішніх 150 євро.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 admin » 09.12.2016, 07:45

Скандальний законопроект, яким Асоціація підприємств інформаційних технологій України намагалася встановити митний ліміт для товарів з-за кордону вартістю до 22 євро за посилку, відкликали з Мінфіну (зараз ліміт становить 150 євро).


Вернуться в «Політика»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость