Сторінка 1 из 1

А-Банк – судьба после национализации Привата

Добавлено: 21.12.2016, 21:59
Alona
С Приватом более-менее ясно. Корпоративные счета на все заверения заблокированы, у нас в городе ни один магазин не принимает оплату по картам Привата. А что будет с А-банком, когда то связанным с Приватбанком, а сейчас якобы имеет других собственников. Но в интернет-бакинг не могу зайти уже вторые сутки, после запроса пароля, не приходит смс с паролем на вход. Кто то снимал деньги в кассе А-банка, что с депозитами.

Добавлено: 22.12.2016, 10:44
Georg
А-банк видає долари з карточок в доларах, але зі своїх, з карток Привату не видають, бо вони заблоковані - таку інформацію мені повідомили у відділенні А-банку

Добавлено: 22.12.2016, 11:02
eddbit
Но в интернет-бакинг не могу зайти уже вторые сутки, после запроса пароля, не приходит смс с паролем на вход
Запустите "сендер" - мобильное приложение для приват 24, только туда сейчас приходит пароль на вход в онлайн-бакинг от А-банка.

Добавлено: 28.12.2016, 10:48
errror
На мою думку фінансова політика А-банку на сьогодні вказує на те що у банку все гаразд. Було дивно коли Приват залучав валютні депозити, а кредити в валюті не видавав, поставало питання куди ж він ті долари дівав? В А-банку вже близько половини року всі валютні депозити віддають або пролонговують під вкрай низькі відсотки – 0,01 на рік. Тобто валюта А-банк не цікавить, адже її не можна кредитувати. А є депозити та кредити в гривні. Вважаю таку політику банка виваженою та націленою на перспективу.

Добавлено: 01.01.2017, 20:48
Georg
Цікаво як буде змінюватись політика щодо відсотків по депозитам, адже до націоналізації Приватбанку, відсотки А-банку були точно такими як у Привату, якщо не враховувати останні півроку коли А-банк перестав брати депозити у валюті. Якщо А-банк не буде підтягуватись по депозитним ставкам за Приватом то у нього в гривні будуть самі високі відсотки.

Добавлено: 22.02.2017, 13:34
errror
Як на мене то гарні новини щодо відсотків по депозитам як в А-банку так і Приваті та Ощадбанку, які вказують на стабілізацію та оздоровлення банківської системи. Адже ніде в Європі не було таких дорогих депозитів так і кредитів, що гальмувало розвиток економіки. Сьогодні був в А-банку там з 0,01 відсотка по депозитам в доларах стали 4 відсотка річних – які шалені зміни. Та й у Приваті впали до максимально можливих з усіх 6 відсотків, що є все одно більше ніж в Ощадбанку – максимум на 18 місяців – 5,5 у доларах. Щодо мене то гадаю з такими відсотками більш буде впевненості у людей тримати гроші в банку а не вдома. Тим більше поки можна поповнити відкриті раніше депозити у Приватбанку з вкрай вигідними відсотками.

Добавлено: 09.06.2017, 18:00
45freska
Не подскажете можно ли проценты с депозита, открытого в А-банке, в гривнах, получать проценты на карточку Приватбанка?