Питання та пропозиції до адміністрації

Описание: Питання та пропозиції до адміністрації стосовно роботи форуму

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 20.10.2016, 11:04

Доброго дня шановні відвідувачі форуму. Хочеться в двох словах розповісти для чого ми тут зібрались і саме для чого створено цей форум, адже подібних в мережі вже вистачає. Наша мета донести до якомога найбільшого числа українців, що ми володіємо досить гарними ґрунтами на яких можна і необхідно заробляти як це роблять в сусідніх державах, взяти, хоча б для прикладу, ту саму Польщу ,куди їдуть українці збирати суницю, яблука та на інші сільськогосподарські роботи. Постає питання а чому ж в себе не можна вирощувати ту саму суницю, яблука, розводити тварин. Відповідь проста – не хочемо і не вміємо. Ось і наша мета мотивувати на досвіді тих хто зміг в умовах нашого регіону, нашої держави заробляти на землі чималі гроші, та навчитись це робити з використанням знань наших шановних і досвідчених відвідувачів, які, маємо сподівання, поділяться своїми знаннями. Адже, гадаю, всі хочуть жити в заможній, процвітаючій, незалежній і сильній державі. І саме працюючи на себе та вдосконалюючи технологію своєї праці, можна зробити і себе і відповідно державу такою як було сказано вище. Ось же маємо на меті навчитись завдяки обміну досвідом правильно працювати на нашій землі і отримувати гідну платню за свою працю. Будемо раді всім хто хоче навчитись або навчати бачити на нашому форумі садівників та городників. Зі свого боку гарантуємо намагатись враховувати всі ваші побажання щодо функціонування форуму щоб для всіх тут було комфортно та корисно.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 admin » 07.11.2016, 10:06

Поки я сам розповідаю про мету створення форуму, принцип формування розділів та підрозділів та політику розвитку нашого майданчику для спілкування фермерів та людей, яким цікава робота на землі. Тож розповім про думки щодо створення нового підрозділу «Політика».
Мабуть будь-яка галузь господарства не може існувати без політики. Так само і наш форум гадаю може бути майданчиком для обговорення питань політики держави у сфері регулювання відносин у аграрному секторі між державою та виробниками.
Це маленька ремарка, стосовно створення нового підрозділу.


Вернуться в «Питання щодо роботи форуму»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость