Ягоди Годжі Goji Berry (Lycium barbarum) – перспективна новинка на наших ділянках

Описание: Агротехніка, підбір чагарників для оформлення саду, посадка, догляд

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 errror » 24.09.2016, 06:43

Кожні кілька років з'являється рослина, яке змінює уявлення про світ їстівних рослин, і останні кілька років це ягоди годжі. Цей листяний, до 3-х метрів у висоту, розлогий чагарник прийшов до нас з Тибету і Гімалайських гір і плодоносить з літа по осінь. Ягоди містять 13 відсотків протеїну і антиоксиданти. У них також міститься більша кількість заліза, ніж в шпинаті, і більше вітаміну С, ніж в цитрусових, і більше бета-каротину, ніж у моркві. Ягоди Годжі використовуються в Тибеті для лікування і збільшення тривалості життя.
Ягоди годжі морозостійкі і добре адаптуються на більшості видів грунтів. Навесні на них з'являються привабливі білі і пурпурні квіти. Пізнього літа, свіжі, соковиті і солодкі оранжево-червоні ягоди починають дозрівати. Через свою розлогу форму чагарники годжі не дуже добре підійдуть до формального стилю, і краще за все їх використовувати в якості живої огорожі і в групових посадках.

Олег
Олег
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 100
З нами: 7 місяців 18 днів

Сообщение #2 Олег » 06.07.2017, 21:05

Ото спосіб на заробіток грошей. Годжі - це відома багатьом дереза (Lycium barbarum) - ягоди дрібні, майже неїстівні, та й їх мало. Нічого цікавого. Перейменували на годжі і заробляють.


Вернуться в «Плодово-ягідні чагарники»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость