Які у вас улюблені жовті сорти помідорів

Описание: Все про агротехніку вирощування помідорів у відкритому грунті

Yuliana
Аватара
Yuliana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 26
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #1 Yuliana » 18.06.2016, 22:17

Ми любимо жовті, вірніше ближче до помаранчевого сорти помідорів. При всьому багатстві вибору важко визначити які з сортів гідні вирощування. Хотілося б почути відгуки про випробувані сорти помідорів.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 4 (+4/−0)
Повідомлення: 216
З нами: 1 год

Сообщение #2 Lariska » 21.07.2016, 16:39

В мене небагато сортів, і серед них жовтий лише один, так що порівнювати з іншими жовтими не маю можливості. Але мені подобається його колір, і що головне смак. Сорт називається Медовий спас – високорослий, середнього терміну дозрівання з дуже великими плодами, які радують око. Догляд такий самий як і за червоними помідорами.

Zavochica
Аватара
Zavochica
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 27
З нами: 5 місяців 29 днів

Сообщение #3 Zavochica » 21.04.2017, 21:53

В минулому році у мене росло 3 сорту рожевих серцеподібних салатних томатів. Рожевий мед, Волове серце, Фіделіо. Загалом вони дуже схожі, рожеві серцеподібні, вага 400 - 700 м, на смак не сильно відрізняються, Рожевий мед трохи більш м’ясистий, універсальні. По врожайності теж приблизно однакові. Рожевий мед вирощую другий рік. Такі помідори нам подобаються, використовували в їжу та при масовому врожаї на сік. Висота кущів 1,2 - 1,5 м. Вирощувати всі 3 сорту одночасно можливо і не варто, але взагалі в колекції залишаю.

Вернуться в «Помідори: вирощування»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 3 гостя