Як зігнати квочку з сідала? Як відучити курку від насиджування яєць?

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Tosik
Tosik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 29
З нами: 9 місяців 15 днів

Сообщение #1 Tosik » 05.03.2017, 08:12

У нас курка сіла на яйця. І така проблема кожної весни. Пробував минулої опускати курку в відро з холодною водою, не допомагало. Цього року та ж історія, зганяю з гнізда, викидаю на двір її, прибираю з гнізда всі яйця, а приходжу через 10 хвилин вона знову там, сидить у пустому гнізді і дивиться пильно мені в очі ніби говорить що хоче бути мамою. Нам курчата не потрібні. Така історія вже тиждень триває. На день її закриваю в клітку, але в вечорі випускаю до основного стада, щоб поїла, то вона знову ж біжить не їсти, а на сідало. Як її відучити від насиджування? Чи лише один реальний спосіб - залишити під куркою яйця щоб з них вивелися курчата? У кого є досвід, поділіться будь ласка! Рубати шкода, хочеться щоб неслася.

Solana
Solana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 40
З нами: 9 місяців 4 дня

Сообщение #2 Solana » 05.03.2017, 13:10

Якщо квочка добра і гарно сидить на яйцях то не варто її зганяти і відбивати бажання у будь-який спосіб стати мамою, адже проти природи не підеш, і якщо навіть посадити її у холодну воду чи іншим способом все ж відвадити від насиджування, то ще з місяць вона практично не буде нестись, то вже ар ще хай собі сидить, якщо вам не потрібні будуть курчата, комусь продасте або подаруєте. Проблема коли курка то сидить то гуляє, як в мене день сидить, день гуляє, і ось що з такою гулящою робити не знаю, не несеться, не сидить, проситься у борщ, ще тиждень і задовільню її бажання.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 212
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #3 eddbit » 05.03.2017, 20:46

Solana писал(а):Якщо квочка добра і гарно сидить на яйцях то не варто її зганяти і відбивати бажання у будь-який спосіб стати мамою
Чому не варто, якщо мені не потрібні курчата. Я звик закладати яйця в інкубатор, так менше клопоту, не потрібно переживати що квочка розіб’є яйце, чи задавить курча. Посадити її на 2-3 троє суток без води та їжі, і всяке бажання в курки стати квочкою пропаде як мінімум на рік, і нестись буде вже через пару днів.
Живу как умею и другим не мешаю

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 11 місяців 14 днів

Сообщение #4 Alona » 16.06.2017, 16:25

eddbit писал(а):Посадити її на 2-3 троє суток без води та їжі, і всяке бажання в курки стати квочкою пропаде як мінімум на рік, і нестись буде вже через пару днів.
Не жалко вам ваших курей отсаживать без еды и воды? Я отсаживаю в клетку сделанную из сетки, они в таких не садятся на яйца – дует снизу. Максимум что нужно чтобы курица забыла про свой инстинкт насиживания – это 3 дня. Но куры имеют в клетке и воду и корм.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость