В якому віці починають кукурікати півні

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Ivan
Ivan
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 18
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #1 Ivan » 14.09.2016, 21:16

Щось мені здається що мої півники молоді вже давно мають співати, а вони видно дуже чемні і бояться збудити мене зранку – взагалі не співають, ні зранку ні вдень. Вилупились вони ще в кінці березня, тобто їм зараз трохи більше 5-ти місяців. Це нормально, що не співають, чи може щось їм не хватає?

Galinka F
Аватара
Galinka F
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #2 Galinka » 15.09.2016, 12:08

Мій Кох почав в 3 (три) місяці кукурікати, причому кукурікає без зупинки, по 10 хвилин в декілька заходів! Як заводний! Свистулька якась! І якщо чесно достав він мене дуже і вже думаю може підказати чоловіку що хочу його в супі зварити.
Інший півник в 6 почав, кукурікає мало і солідно :-) – красень, так що радійте що дають поки висипатись – ще накричаться.

Vikent
Vikent
Повідомлення: 8
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #3 Vikent » 30.09.2016, 11:08

їм зараз трохи більше 5-ти місяців. Це нормально, що не співають, чи може щось їм не хватає

Вариантов всего два – как выговорите им чего-то не хватает (вариантов множество: несбалансированное питание, плохие условия содержания, несоблюдение температурного или светового режимов или еще рано, ведь есть породы которые начинают поздно нести яйца – куры, и соответственно, петушки кукарекать). Какая порода ваших петушков, если мясная, то вполне может быть что к 6 месяцам еще не кукарекают, если же простые дворяне то уже пора, и значит есть какие то проблемы в содержании.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость