Чи можна годувати курей тільки пшеницею

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Novachok
Novachok
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 34
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 Novachok » 01.12.2016, 16:02

Скажіть бувалі та досвідчені знавці у розведенні курей чи можна годувати курей лише пшеницею, бо начитавшись тем про годівлі курей стає лячно трохи заводити їх. Я лишень планую собі прикупити паку курочок, є місце де їх можна поселити та невеличкий городик, де вони зможуть гуляти взимку та на початку весни, поки не буде посаджена картопля. Чого питаю, бо колись бачив що в селі моєму годували лише пшеницею, і то кинуть пару жмень на пару десятків курей і все. Можливо я щось недобачив, бо не дуже звертав тоді увагу на то чим годують, але в мене склалась така чітка уява що курям вистачить лише однієї пшениці, а тут для мене стало відкриттям, що їм ще треба багато чого.

Hetyf
Hetyf
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #2 Hetyf » 08.01.2017, 08:23

Як ви будете годувати своїх курей, так вони й будуть рости та нести яйця. Якщо кури вільно гуляють по городі і це влітку, до давати хоча б один раз в день пшениці буде вдосталь, бо курка сама собі знайде все їй необхідне. Якщо ж вона гуляє в закритому вольєрі чи взимку коли вся земля засипана снігом, то має бути в курки повноцінний раціон.

Solana
Solana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 40
З нами: 1 год

Сообщение #3 Solana » 09.01.2017, 10:41

Те саме що запитати чи можна людину годувати лише хлібом? Як ви вважаєте, можна, але ж мабуть не буде життя цієї людини продуктивним.

Zavochica
Аватара
Zavochica
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 11 місяців 15 днів

Сообщение #4 Zavochica » 31.01.2017, 12:21

Як годуєте так і яєчка маєте та здорове поголів’я. Курці можна давати лише пшеницю, якщо вона цілий день на відкритому вигулі. Але таке може дозволити собі мало хто з наших співвітчизників. Адже там картопелька, там суниці, а там капусту поклює. Тож мої кури гуляють на городі, поки не висаджена картопля, чи після її збору и взимку коли морози спадуть.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость