Де купити інкубаційне яйце (список підприємств, що реалізують інкубаційне яйце по регіонам)

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 eddbit » 22.01.2017, 13:11

З початком весни більшість птахівників шукають де купити інкубаційне яйце і бажано породної птиці. Сам знаю лише один заклад (Державна дослідна станція птахівництва НААН), де можна придбати інкубаційні яйця, але від мене далеко, тож вирішив пошукати і мережі – не дуже вдається. Тож пропоную скласти список де можна купити інкубаційне яйце, але гадаю не варто вказувати приватних осіб, або буду радий вислухати ваші поради щодо такого списку та пропозиції щодо його наповнення. І дума. Для більшості буде зручно, гадаю, розбити цей список по регіонам. Тож ви пишіть, пропонуйте кого додавати у список, а буду корегувати його в першому повідомленні.

Де купити інкубаційне яйце (список підприємств, що реалізують інкубаційне яйце по регіонам)

З початком весни більшість птахівників шукають де купити інкубаційне яйце і бажано породної птиці. Сам знаю лише один заклад (Державна дослідна станція птахівництва НААН), де можна придбати інкубаційні яйця, але від мене далеко, тож вирішив пошукати і мережі – не дуже вдається. Тож пропоную скласти список де можна купити інкубаційне яйце, але гадаю не варто вказувати приватних осіб, або буду радий вислухати ваші поради щодо такого списку та пропозиції щодо його наповнення. І дума. Для більшості буде зручно, гадаю, розбити цей список по регіонам. Тож ви пишіть, пропонуйте кого додавати у список, а буду корегувати його в першому повідомленні.

Харківська область

Державна дослідна станція птахівництва НААН. Адреса: Харківська область, с. Бірки, Зміївський район, вул. Центральна 20. Тел.: (05747) 78-000. Сайт: www.avianua.com

Чернігівська обл.

Птахо-Племінний Комплекс "Поліські Курчата". Адреса: Чернігівська обл., с. Хмільниця,вул. Нова,25 В/ Тел. (0462) 642-941, (096) 180-26-36, (063) 44-11-434. Сайт: www.p-kurchata.com.ua
Живу как умею и другим не мешаю

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 admin » 22.01.2017, 13:28

Гарна тема, думаю багатьом буде корисна, дякую. Але здається мені саме закладів де ведеться селекційна робота з створення нових ліній та порід в Україні лише і є одна станція в Бирках, і саме вона продає своє яйце. А всі інші пропозиції – то пропозиції перекупщиків, які купують яйце або за кордоном, або в цих самих Бирках.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость