Як підкинути під квочку чужих курчат

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Miho
Miho
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 29
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 Miho » 24.03.2017, 13:24

Я можу назвати себе вже не дуже новачком у справі виведення курчат, бо займаюсь інкубацією вже понад 10 років. Але то завжди булі курчата з інкубатора. А зараз вже другий рік пробую використовувати курку в якості квочки – шкода мені подавляти її материнські інстинкти. Минулого року без проблем начитавшись в мережі про те що курчат треба надухати одеколоном і квочку і тихенько підкинути ї під зад новеньких з таким же запахом. Все пройшло без будь-яких проблем і квочка прийняла. Але цього року курчата в мене мають вилазити в понеділок, а базар (де можна купити курчат) працює лише по суботам. Тобто підкидати або раніше часу коли вилупляться свої курчата, або пізніше на 5 днів. І як зробити правильно не можу вирішити.

Kiril Petrov
Kiril Petrov
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 10 місяців 30 днів

Сообщение #2 Kiril Petrov » 24.03.2017, 21:39

Рискованное это дело. Тут вам вариантов могут рассказать много, но ведь все зависит от нравов вашей курицы. И вполне может такое стать, что не примет наседка чужих цыплят что бы вы не делали. И в таком случае придется содержать цыплят отдельно в лучшем случае или может и вовсе убить чужих цыплят. В общем, я хочу сказать что подкидывать под наседку инкубаторных цыплят – рискованное дело, где вам никто не даст гарантии в его успехе.

Petrovna
Petrovna
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14
З нами: 10 місяців

Сообщение #3 Petrovna » 04.05.2017, 09:25

Якщо ви плануєте підсадити курці покупних курчат, її власних курчат виймайте відразу після їх вилуплення. Нехай поки посидять вдома під лампою. Якщо курчат прибрати, курка залишиться сидіти на яйцях з завмерлими плодами, а таких яєць парочка, як правило, залишиться. Постарайтеся купити курчат як можна швидше. Бажано в день вилуплення, найпізніше на третій день. Чим більше протягнете, тим більше небезпека, що курка їх не прийме. З'єднайте куплених курчат і своїх і несіть до курки. У приміщенні, де вона сидить погасіть світло, і акуратно підсовуйте під неї курчат. Яйця заберіть. Як правило курка приймає курчат спокійно, так як сидить на тому ж місці і вважає, що вони просто вилупилися. Якщо курка гуляла зі своїми курчатами, годувала їх, гріла, то сподіватися, що вона прийме ще під себе чужих не варто. У мене був неприємний досвід з цього приводу. Довелося вирощувати окремо. Деякі кажуть, що можна дати курці трохи випити горілки і тоді вона прийме чужий виводок. Не пробувала. Рекомендую все ж не експериментувати і підсаджувати всіх відразу.

Solana
Solana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 40
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #4 Solana » 04.05.2017, 22:07

Розкажу як я це роблю, на мій погляд самий простий і надійний спосіб. Якщо підкидати в той день коли виводяться свої курчата, то квочка стовідсотково прийме й чужих. Як це зробити – досить легко в повній темряві, або вночі, підкладаєте під квочку чужих курчат, в принципі і це все. Головне ще лишити після того як підкинули чужих квочку разом з курчатами ще на півгодини – годину в повній темряві. За цей час квочка зрозуміє що в неї вилупились нові курчата, і не буде ніяких проблем з курчатами. Через годину включаєте світло і курчата вилазять з-під квочки поїсти та попити, а квочка радується життю та курчатам.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость