Чому в курей голі сраки

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Cderki
Cderki
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 23
З нами: 7 місяців 16 днів

Сообщение #1 Cderki » 29.04.2017, 06:44

Є кури голошиї, а в мене голосракі. Звичайні кури, самих різних мастей, але практично у всіх голі сраки. Півень один і такий що не дуже курей топче – сам ледве на ладан дихає. А кури спереді нормальні, несуться непогано, а задом стане – один срам, гола срака. Чому саме так, були пару штук в пір’ї, а зараз дивлюсь і вони туди ж.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 72
З нами: 9 місяців 22 дня

Сообщение #2 Alona » 05.05.2017, 19:43

Ну ведь это можно принимать как положительный факт, ведь некоторые фермеры даже обстригают перья в области задницы у курей, извините, для улучшения оплодотворения яиц. То есть петушку будет легче выполнять свою работу по оплодотворению. Так что смотрите на происходящее с позитивом. А, по сути, думаю, несбалансированное питание причина облысения ваших пернатых.

Ksinon
Ksinon
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 9
З нами: 2 місяця 15 днів

Сообщение #3 Ksinon » 09.06.2017, 11:58

Спробуйте (може допоможе, може - ні, але в будь-якому випадку гірше точно не буде) взяти звичайну білокачанну капусту (тільки не гідропоніку, бо нітратів в ній по життю тонна, у мене доходило до того що навіть підрощені - 2,5 міс курчата з такої капусти лягали і здихали), і порізати її ножем в соломку (ну як приблизно якби ви її зібралися квасити, тільки свіжу і ні в якому разі не цвілу і не підгнилу). І згодувати її курам. Правда з капусти вони можуть срати (вибачте) більше, ніж зазвичай, але це нічого страшного. Може їм просто сірки не вистачає, ви чим їх годуєте?
Ще непогано давати кальцій. Можна збирати шкаралупу з яєць і ламати її на шматочки - кури самі її з'їдять. Можна купити черепашник - для домашньої птиці або якщо немає то і зовсім для морських свинок або папужок - цілком згодиться, тільки дорого. Або разово взяти звичайний сир (тільки ні в якому разі не солоний!) І покришити їм - як раз і білок і кальцій. Я зазвичай завжди старуватий сир віддаю птиці, правда на всіх це взагалі ні про що, але краще ніж нічого.
Ще варіант - скупченість, якщо вони всі брудні і один у одного на головах сидять. Чого тут можна придумати... розселяти, сипте чисту підстилку, якщо взагалі нічого в запасі немає (немає ні сіна, ні тирси, ні взагалі нічого) - можна вибрати молодого ялинника м’якше (без сучків) і нарубати-нарізати як підстилку. В принципі, вони його ще й їсти можуть, теж корисно.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 10 (+10/−0)
Повідомлення: 196
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #4 eddbit » 10.06.2017, 10:40

Cderki писал(а):Є кури голошиї, а в мене голосракі. Звичайні кури, самих різних мастей, але практично у всіх голі сраки. Півень один і такий що не дуже курей топче – сам ледве на ладан дихає. А кури спереді нормальні, несуться непогано, а задом стане – один срам, гола срака. Чому саме так, були пару штук в пір’ї, а зараз дивлюсь і вони туди ж
Подавайте хоча б тиждень готовий якісний комбікорм і все стане на свої місця, як вже писали в більшості випадків пір’я випадає через незбалансований корм, тобто курям не вистачає якихось елементів, і щоб не думати яких саме, рекомендую погодувати повноцінним комбікормом, де все є вже.
Живу как умею и другим не мешаю


Вернуться в «Кури»Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость