Сторінка 1 из 1

Чому в курей голі сраки

Добавлено: 29.04.2017, 06:44
Cderki
Є кури голошиї, а в мене голосракі. Звичайні кури, самих різних мастей, але практично у всіх голі сраки. Півень один і такий що не дуже курей топче – сам ледве на ладан дихає. А кури спереді нормальні, несуться непогано, а задом стане – один срам, гола срака. Чому саме так, були пару штук в пір’ї, а зараз дивлюсь і вони туди ж.

Добавлено: 05.05.2017, 19:43
Alona
Ну ведь это можно принимать как положительный факт, ведь некоторые фермеры даже обстригают перья в области задницы у курей, извините, для улучшения оплодотворения яиц. То есть петушку будет легче выполнять свою работу по оплодотворению. Так что смотрите на происходящее с позитивом. А, по сути, думаю, несбалансированное питание причина облысения ваших пернатых.

Добавлено: 09.06.2017, 11:58
Ksinon
Спробуйте (може допоможе, може - ні, але в будь-якому випадку гірше точно не буде) взяти звичайну білокачанну капусту (тільки не гідропоніку, бо нітратів в ній по життю тонна, у мене доходило до того що навіть підрощені - 2,5 міс курчата з такої капусти лягали і здихали), і порізати її ножем в соломку (ну як приблизно якби ви її зібралися квасити, тільки свіжу і ні в якому разі не цвілу і не підгнилу). І згодувати її курам. Правда з капусти вони можуть срати (вибачте) більше, ніж зазвичай, але це нічого страшного. Може їм просто сірки не вистачає, ви чим їх годуєте?
Ще непогано давати кальцій. Можна збирати шкаралупу з яєць і ламати її на шматочки - кури самі її з'їдять. Можна купити черепашник - для домашньої птиці або якщо немає то і зовсім для морських свинок або папужок - цілком згодиться, тільки дорого. Або разово взяти звичайний сир (тільки ні в якому разі не солоний!) І покришити їм - як раз і білок і кальцій. Я зазвичай завжди старуватий сир віддаю птиці, правда на всіх це взагалі ні про що, але краще ніж нічого.
Ще варіант - скупченість, якщо вони всі брудні і один у одного на головах сидять. Чого тут можна придумати... розселяти, сипте чисту підстилку, якщо взагалі нічого в запасі немає (немає ні сіна, ні тирси, ні взагалі нічого) - можна вибрати молодого ялинника м’якше (без сучків) і нарубати-нарізати як підстилку. В принципі, вони його ще й їсти можуть, теж корисно.

Добавлено: 10.06.2017, 10:40
eddbit
Cderki писал(а):Є кури голошиї, а в мене голосракі. Звичайні кури, самих різних мастей, але практично у всіх голі сраки. Півень один і такий що не дуже курей топче – сам ледве на ладан дихає. А кури спереді нормальні, несуться непогано, а задом стане – один срам, гола срака. Чому саме так, були пару штук в пір’ї, а зараз дивлюсь і вони туди ж
Подавайте хоча б тиждень готовий якісний комбікорм і все стане на свої місця, як вже писали в більшості випадків пір’я випадає через незбалансований корм, тобто курям не вистачає якихось елементів, і щоб не думати яких саме, рекомендую погодувати повноцінним комбікормом, де все є вже.

Добавлено: 18.07.2017, 11:26
Cderki
Даю кальцій завжди, зараз вже з місяць даю сірку, куплену в ветеринарній, даю час від часу м’ясо (курячий фарш), даю періодично вітаміни (куплені розмішую у воді), даю майже щодня зелень, ну і тричі на день комбікорм (пшениця, кукурудза, макуха + розмелений у муку горох). Живуть у вол’єрі, несуться також непогано - як були з голими задами так і є. Трохи деякі пообростали пухом, а деякі майже практично голі, взагалі без пір’я. Півня вже взагалі немає.