Двумісячне курча не їсть, стоїть, напузилось

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 Lariska » 31.05.2016, 18:29

Поки гралась з цесарятами моє одне курча захворіло. Стоїть собі осторонь від всіх інших. Курчатам близько 2 місяців, з’єднала з дорослими курми днів 10 назад. Кури ще трохи ображають курчат, але не дуже, вже звикли трохи. Сьогодні помітила коли їсти давала, всі як зазвичай ганяють, хто перший вхопить, а всі за ним. А одне стоїть собі і не приймає участі в цій метушні. Почитала – поради дати антибіотик, в мене дома вже був залишився Байкокс. Його й дала – розвела спочатку у пів літрі води і напоїла примусово курча шприцом, а потім долила води до літри і залишила пити цьому хворому, я його відсадила окремо. Хтось може підказати чи правильно все зробила, і що за хвороба така може бути?

Lutik
Lutik
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14

Сообщение #2 Lutik » 31.05.2016, 18:37

Гадаю антибіотики правильно почали давати, нехай одужує, і можливо краще всіх курчат та курей пропоїти будь-яким антибіотиком в профілактичних цілях. А потім не забути дати пробіотик для встановлення мікрофлори шлунка. По симптомам ніхто діагноз не поставить, тому й даємо антибіотики, адже поки здати аналізи то курча може три рази здохнути.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #3 Lariska » 31.05.2016, 19:59

Дякую що відгукнулись, якраз думаю чи давати всім курчатам антибіотик, а поки нагодувала хворе часником, засунула в рот пару горошин чорного перцю, і пою далі антибіотиком. Воно не то щоб зовсім доходяжка – тікає, як хочу зловити і стоїть з відкритими очима, але не їсть і сумне.

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25

Сообщение #4 Bogdan » 10.07.2016, 20:52

Lariska писал(а):Почитала – поради дати антибіотик, в мене дома вже був залишився Байкокс. Його й дала – розвела спочатку у пів літрі води і напоїла примусово курча шприцом, а потім долила води до літри і залишила пити цьому хворому, я його відсадила окремо.
До речі, Байкокс не антибіотик, а препарат для лікування та профілактики кокцидіозу у птиці. З відомих мені антибіотиків - Байтрил. Його в першу чергу треба давати при підозрі на інфекцйійне захворювання у птиці.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #5 Lariska » 11.07.2016, 17:24

Здохло, на жаль, моє курча, поховала с почестями. Тепер переживаю аби інші не захворіли - поки всі виглядають здоровими. Пропоїла всіх Байкоксом, зрозуміла що це не антибіотик, а як порадите варто ще дати антибіотик іншим. Ще раз повторю зараз виглядають всі здоровими.

Cderki
Cderki
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год

Сообщение #6 Cderki » 05.07.2017, 10:30

Розповім про свій випадок, бо схожа ситуація з ТС. Курча близько 2 місяців, стало байдужим до їжі і до життя взагалі. Стояло та споглядало на світ навколишній не дуже радими очима, в той час як інші бігали навипередки за кормом. Так минула доба і я вирішив допомогти курчатку трохи, перший день давав по маленькому зубчику часнику, пишуть же що це природній антибіотик, відкривав рота та насильно запихав туди зубок часнику. Доба пройшла але курча взагалі втратило цікавість до життя. Тож вирішив дати щось більш сильне, знайшов у себе в аптечці одну капсулу антибіотика Азитроміцин, що давали колись дитині, тож вирішив спробувати подавати, а раптом допоможе. Дві доби курча пило воду з розведеним антибіотиком, але сьогодні вранці вже взагалі не вставало. Вирішив винести його на смітник, щоб не закопувати на городі. Пішов тільки що за ним, а воно стоїть, а як відкрив то пішло трохи нетвердою ходою їсти. Вважаю що антибіотик допоміг. Зараз почитав, так, дійсно дають курям, хоча пропорції не знайшов. Там капсула з білим всередині порошком, тож я на маленьке відерко зовсім трохи сипав цього порошку.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #7 eddbit » 05.07.2017, 14:00

Cderki, насправді використовувати антибіотики варто лише в рекомендованих дозах і пропоюючи повний курс, бо саме через такі випадки з’являються штампи бактерій стійкі до даного антибіотика. І вже наступного разу цей антибіотик може не подіяти. Якщо давати антибіотик чи то людям, чи тваринам, птиці, то варто суворо дотримуватись рекомендацій стосовно дози та пройти повний курс.
Живу как умею и другим не мешаю

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 4 гостя