Як нагодувати примусово курча

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Lyalik
Lyalik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 7
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #1 Lyalik » 12.05.2017, 21:18

В мене курчатам трохи більше тижня. Вилупились під квочкою. Поки всі живі, але одне, те що вилупилось останнє, явно відстає у рості. А сьогодні цілий день за ним дивився, то бачу що воно весь день майже сидить і мало що їсть, а якщо й пробує то його штовхають більше вже майже вдвоє курчата. Та й бачу що волє завжди пусте. Пробував його годувати з руки, трохи поклював та й засипає. Тож згадав як колись бачив що відгодовують на фермі гусей для отримання великої печені і засовують їм до рота шланг, по якому засипають в гуся їжу. То й подумав може мені спробувати насильно нагодувати пару разів курча. Щоб воно вилюднілось. Але як засунути корм в дзьоб тому курчаті? Чи не варто мучити курча і воно вже не жилець?

Marusya
Marusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 22
З нами: 7 місяців 24 дня

Сообщение #2 Marusya » 13.05.2017, 10:50

Я би напоював би лише за допомогою шприца без голки, а їсти не варто запихувати. Якщо одужає само буде їсти. А ще краще відсадити окремо під лампу щоб його не човпли, але якщо було під квочкою то буде пищати, що не захочете нічого і відпустите назад до курки.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость