Кури та курчата під дощем – чи не зашкодить

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 Lariska » 01.06.2016, 09:27

Вибачайте що в мене так багато питань. І знову постає питання як кури та курчата гуляють під дощем чи не зашкодить їм це. Почався такий очікуваний сезон дощів, і за прогнозами ще пару днів буде дощ. А в мене кури ходять у загорожі разом з курчатами і в сарай не дуже хочуть лізти – стоять під дощем, мокрі і замурзані, а в сарай не заженеш – вже й не знаю що робити – нехай стоять, чи ловити по одному та закидати в сарай. Курчатам 2 місяці.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #2 admin » 01.06.2016, 20:25

Гадаю що нічого доброго від дощу не варто очікувати, але й лякатись також не варто. Курчата у 2 місяці можна сказати вже дорослі, і якщо дощик не дуже довго йде і не холодно на вулиці, то швидше за все їм нічого не буде, якщо ж злива і холодно на дворі, то варто побігати і загнати їх в сарай і якщо є можливість то включити обігрів - лампу, чи обігрівач.

Miho
Miho
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 29

Сообщение #3 Miho » 02.06.2016, 06:47

У курей має бути навіс, куди б вони мали можливість сховатись від дощу, тим більше курчата. Я рахую навіс обовязковий.

Добавлено спустя 29 секунд:
Як там ваші курчата Ларисо, не захворіли?

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25

Сообщение #4 Bogdan » 10.07.2016, 20:44

В мене часто пропаде курка, а через місяць чи більше знайду з курчатами яким вже тиждень, а то і два віку. Тобто курчата живуть десь в садку, під відкритим небом з квочкою, і квочка забезпечує їх усім необхідним – і від дощу прикриє, і їсти знайде, і саме цікаве де вона води для них бере – не можу навіть припустити.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость