Чим годувати курей? Де знайти безкоштовні корми

Описание: Загальні питання стосовно розведення, годівлі, лікування та догляду за курми

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #18 eddbit » 28.11.2016, 19:16

Тобто власні уподобання у виборі їжі для своїх вихованців, для вас Лариса є мірилом людяності? Чому саме мишей та пацюків з ваших слів не можна їсти голодним курочкам? А чому можна черв’ячків та інших комашок? Бо ви так собі уявляєте всесвіт та правила поведінки курей за столом?
Живу как умею и другим не мешаю

Tosik
Tosik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 30
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #19 Tosik » 29.11.2016, 12:57

Не нападайте на жінок. Більшість з них лише при думці про мишей вже лізуть на стіл, а ви пропонуєте використовувати їх в якості корма для птиці – у них мабуть висип по шкірі від такої думки. А курка з’їсть не тільки мишу, а й набагато більшу її саму тварину. Тесть розповідав колись ще при союзі на птахофермі давали курям не дуже чисто обрізані кістки зі свині, практично цілий скелет з м’якоттю. Так каже такий бій здіймався серед курей за це м’ясо, і через дуже короткий проміжок часу кістки були обглодані начисто.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #20 eddbit » 29.11.2016, 13:00

Я й не думав на жінок нападати – я просто захищався, і сам я до речі мишей курям не даю, а даю м’ясо з ринку яке продається для собак. Коштує воно недорого, я вже десь писав – по 10 грн, так кури звіріють коли я кидаю ці куски. До речі раніше завжди відварював разом з будь-якою крупою, а зараз дуже часто кидаю свіжі куски – бійка ого, гризуться за м’ясо мої кури в буквальному сенсі як собаки.
Живу как умею и другим не мешаю

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #21 errror » 29.11.2016, 13:42

В цій темі ми обговорюємо чим кормити курей і бажано практично безкоштовне, хоча всі ми дорослі люди і розуміємо, що повністю безкоштовного у природі нічого не буває, але намагатись знайти більш дешеві корми, то гадаю мрія кожного хто утримує курей. І пропозицію годувати шкідниками вважаю дуже слушною. І ніхто тут нікого не ображає, а лише обговорюємо тему винесену в заголовок.

Hetyf
Hetyf
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #22 Hetyf » 08.01.2017, 08:25

Пробував я мишей живих ловити щоб дати куркам - бігають трохи не по ногам, а зловити як подивився в відео на Ютубі в пляшку не виходить. Ще можна зловити на клей, но таку вже не дасиш курам. Отож би спробюував, але не можу зловити живою мишу.

Duandot
Duandot
Повідомлення: 11
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #23 Duandot » 06.02.2017, 09:32

В мене ціле літо кури їдять дрібну рибу, яку ловлю невеличким павуком - кури за нею б’ються. А наловити цю рибу можна за півгодинки - в павук за раз буває влазить до 15 рибин невеличких. І яйця до речі не смердять. Просто я даю рибу раз в тиждень як білкову додабвку - можна сказати безкоштовна - річка недалеко і з’їздити туди, посидіти на бережку мені в задоволення.

Вернуться в «Кури»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость