Поради як формувати яблуні

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 04.11.2016, 20:59

Практично на кожній садовій ділянці можна зустріти яблуню. Але далеко не кожен знає, як правильно сформувати це плодове дерево, щоб восени можна було зібрати багатий урожай. Хочу поділитися своїм успішним досвідом.
Перша моя порада полягає в наступному: перші три-чотири роки після посадки яблуні тримайте її пристовбурне коло під «чорним паром», тобто не поспішайте задернити навколо неї грунт. Це дасть рослині можливість розвинути кореневу систему, стебло буде достатньої товщини. В іншому випадку, гілки будуть дуже тонкі.
Щоб дерево добре розвивалося, потрібно, щоб з гілки пішли бічні пагони. Для цього над брунькою відступаємо 1,5 см вгору і робимо глибокий надріз. Це робиться для того, щоб поживні речовини, що надходять знизу вгору, припинили свій рух. Після цього рану необхідно змастити садовим варом. Через пару тижнів ви побачите, як на цьому місці почне проростати брунька. Враховуючи, що всі поживні речовини зупинені, вона почне швидко розвиватися, і вже до кінця сезону розвинеться в гарну гілку.
Якщо ж, навпаки, ви хочете зупинити ріст якої-небудь гілки, зробіть надріз під брунькою: поживні речовини в брунька не підуть і вона не розвинеться. У деяких випадках бруньки треба просто видаляти.

Вернуться в «Яблуня: сорти, вирощування, догляд»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость