З чого почати розведення бджіл, і чи важко це робити новачку

Описание: Розведення бджіл, поради бджолярів, організація пасіки.

Tukiner
Аватара
Tukiner
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 10 місяців 2 дня

Сообщение #1 Tukiner » 26.02.2017, 16:46

Давно мріяв мати в своєму садку бджілок. Не так для отримання меду, бо не дуже люблю його, як сам процес мені цікавий. У крайньому випадку я так гадаю, бо особисто сам ніколі не займався і навіть не бачив вулика зблизька. Тож хотілось б взагалі почути чи дуже це клопітно тримати бджілок. Чи можна їх утримувати на постійному місці, тобто нікуди не вивозити в поля, бо немає часу та й бажання, адже, повторюсь, хочу пару вуликів дял душі, а не щоб весь час присвячувати їм, і все літо сидіти з ними десь в полі. Чи можна тримати 1-2 вулика, чи потрібно не менше якоїсь кількості. Взагалі з чого почати, бо на спеціалізованих форумах по бджолярству спілкуються фахівці, які не дуже охоче відповідають на запитання таких новачків як я. Читати книжки та дивитись відео, але такого добра в мережі вистачає, але щоб знайти відповіді на своє такі легкі на мій погляд питання доведеться прочитати пару книжок – не хочеться витрачати багато часу.

Hetyf
Hetyf
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #2 Hetyf » 26.02.2017, 17:01

На будь-якому форумі на ваше запитання з чого почати вам порадять одне – з вивчення теорії. А відповідь можуть дати хіба що на конкретні питання, як наприклад «Чи можна їх утримувати на постійному місці» - безперечно можна, але віддача буде меншою від потенційної, але краще не полінуйтесь і починайте читати, а що саме – книжок багато і радити якогось автора не можу, у кожного свої смаки.

Veronika27 F
Аватара
Veronika27 F
Повідомлення: 11
З нами: 2 місяця 27 днів

Сообщение #3 Veronika27 » 21.09.2017, 15:49

Как отвадить пчел от своего участка? Понимаю что не по теме, но они задолбали на даче околачиваться.

Вернуться в «Бджільництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость