Як розмножити виноград?

Описание: Розмноження та агротехніка вирощування винограду, сорти та гібриди, шкідники та хвороби на винограді

Nasredin
Nasredin
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 56
З нами: 11 місяців 9 днів

Сообщение #18 Nasredin » 27.04.2017, 07:12

45Vasiliy писал(а):Буду признателен за совет что мне делать с черенками винограда, посаженными приблизительно 2 недели назад в горшок с землей. Черенки развивались (я так думал) нормально, зеленые листочки распустились на них. А вчера вынул их из земли думал пересажу на постоянное место на улице, а оказывается корней то нет совсем. Теперь поставил в воду, но хочу спросить или обновить срез на черенках, или пусть стоят как стояли в земле?
Відрослі пагони прищипніть над 3 листом. Таким чином припиняється ріст на 1-2 тижні, тоді коріння наздоганяють надземну частину.

Marina
Marina
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #19 Marina » 22.07.2017, 10:35

Скільки рахується нормальним приріст за перший рік посадженого саджанця, чи є якісь норми, що добре, що дуже, або навпаки погано?

petlya2
petlya2
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 7
З нами: 5 місяців 14 днів

Сообщение #20 petlya2 » 22.07.2017, 14:43

Marina писал(а):Скільки рахується нормальним приріст за перший рік посадженого саджанця, чи є якісь норми, що добре, що дуже, або навпаки погано?
В залежності від сорту, в першу чергу, адже є сильнорослі і навпаки. В мене для прикладу Аркадія за минулий рік (була посаджена) дала пагони до 3-4 метрів.

Вернуться в «Вирощування винограду»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость