Виноград сорту «Мускат Кришталевий»

Описание: Характеристика сортів винограду вітчизняної та закордонної селекції

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 errror » 18.06.2017, 07:16

Цей сорт отриманий у ВНДІВіВ ім. Потапенко з сортів Талісман х Восторг мускатний. Термін дозрівання ранній - в першій декаді серпня. Квітки двостатеві, грона вагою в середньому 600 г помірної щільності. Окремі грона часто досягають 1 кг. Ягоди слабо-овальні, білі, на сонце бурштинового кольору, середньої ваги 6.5 г.
І, хоча ягоди для півдня дрібнуваті, чудовий смак все вирівнює. У смаку сильно відчувається мускат, м'якоть м'ясисто-соковита, хрустка. Причому хрускіт відчувається навіть в прив’ялих ягодах.
Проблем з хворобами поки не спостерігалося, хоча стійкість до них ще вивчається. Поки вимальовується картина по стійкості до мілдью 2-2,5 бала, до оїдіуму 3-3,5 бала. Сірою гниллю ягоди не уражуються.
Цукристість ягід висока, досягає 17-20%, при цьому кислотність всього 4-6 г / дм3.
Потенційна врожайність куща дуже висока. На кожному пагоні часто закладаються три-чотири грона. Тому нормування врожаю обов'язково. На пагоні залишають не більше ніж одну-дві грона.
Дегустаційна оцінка ягід висока - 8,6 балів. За зимостійкості сорт на рівні Восторг мускатний, тобто в районі -25 ° С. Вважається відносно неукривним сортом. Але для отримання стабільного врожаю, щороку краще кущі вкривати.

Вернуться в «Сорти винограду»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость