Виноград сорту «Мрії Олени»

Описание: Характеристика сортів винограду вітчизняної та закордонної селекції

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 errror » 03.05.2017, 12:25

Мрії Олени – новий сорт з червоними ягодами, отриманий завдяки схрещуванню сортів Аркадія х (Рішельє + Низина). Кущі вийшли сильнорослі, але визрівання пагонів раннє і хороше. Квітки двостатеві, значить, у сорту щорічне гарне запилення, без дрібних ягід.

У сорту винограду Мрії Олени великі грона конічної форми нормальної щільності, часто з крилом. Маса грона коливається в межах 500-700 г.

Ягоди дуже схожі з материнським сортом – Аркадією, практично такого ж розміру. Ягоди дуже гарні, від ніжно-рожевого до темно-рожевого кольору. Вже на початку фарбування ягоди цілком їстівні. Шкірочка міцна, але при їжі не відчувається. Ягоди не лопаються. М'якоть м'ясиста, соковита, дуже приємного смаку.

При повному дозріванні у смаку відчувається сильний мускат, схожий на сорт Мускат гамбурзький, який, до речі, вважається еталоном серед темних мускатів.

Термін дозрівання - ранньо-середній – 120-130 днів. Тобто сорт готовий до збору пізніше Аркадії, але раніше Талісману.

Стійкість до мілдью на рівні трьох балів. Живці дуже добре вкорінюються, майже на всі 100%. Кетяги, дозрівши, довго можуть зберігатися прямо на кущах, практично без втрати смакових і товарних якостей.

Сорт потребує укриття на зиму, так як витримує морози до -22° С.

Вернуться в «Сорти винограду»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость