Який сорт груші вибрати

Novachok
Novachok
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 34
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Novachok » 13.09.2016, 08:07

Підкажіть будь ласка перевірені Вами сорти груш, літніх і зимових. Вимоги до претендента: соковита, тверда, солодка, стійка до хвороб.

RULY
RULY
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 12
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #2 RULY » 14.09.2016, 07:55

Про груші завжди тільки мріяли і думали, що це не з нашим щастям... Але 3 роки тому, тільки навесні, посадили Просто Марію, Чарівницю, Білоруську пізню маслянисту і Велессу. В цьому році був перший урожай. Круче всіх вродила Просто Марія. Було близько 30 груш, 10 з яких ми зірвали завчасно, тому що не вистачило терпіння чекати. Пару днів тому зняли ті що залишилися. Зараз вони в підвалі по парі штук в день дозрівають. На смак які тільки можуть бути смачні груші.
На Білоруській пізній близько 10 плодів. Одна груша згнила прямо на дереві. Теж дуже сподобалася! Але це сорт не буде лежати.
Чарівниця дала 5 грушок. Ранні, достигли в кінці серпня. Також смачні, а у Велесси не вистачило силоньки, скинула всі квіти.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #3 errror » 04.06.2017, 11:20

Самі врожайні сорти груші
Більшість сортів груші пізно починають плодоносити і не досить поволі нарощують урожайність. Тому важливо вибирати сорти, що відрізняються високою врожайністю.
Серед ранніх сортів дуже врожайний сорт - Улюблениця Клаппа. Вивів його селекціонер Клапп ще в 19 столітті, але до сих пір цей сорт вважається одним з найбільш врожайних і невибагливих. Догодити йому буде нескладно. Тим більше, що цей сорт стійкий до хвороб.
З осінніх сортів зверніть увагу на Талгарську красуню. Це казахський сорт, але відмінно він росте і у нас на Півдні. Урожайність настільки висока, що ламаються гілки. Причому, плодоносити сорт починає рано. М'якоть не масляниста, а хрустка. Вживати в їжу можна як стиглі, так і недозрілі плоди. Достигнувши, урожай довго не обсипається з гілок.
Самі врожайні сорти - зимові. Досить посадити Бера Ардампон, щоб отримати дуже великі плоди з горбистою шкіркою. Розміри плодів, врожайність - це не всі переваги сорту. Його практично не вражає попелиця, а урожай може зберігатися до березня. Вживати в їжу плоди можна тільки з лютого.
Вельми багато дасть плодів сорт Сіянець Кіффер. Плодів він дає масу, але є недоліки - посередній смак і не особливо гарні плоди. Зате, на відміну від Бере Ардампона, плоди можна вживати в їжу через два тижні після збору врожаю. Плоди довго не зберігаються. Протримати їх до Нового року можна в холодильнику, і то з великими втратами. Важливе значення Кіффер - висока врожайність і невибагливість. Ось тільки в Середній смузі він не росте - вимерзає.
Дуже врожайний сорт Кюре. Перекладається з французької як «поп». Дає величезну кількість довгих зелених плодів. Урожайність дуже висока, плоди можна зберігати до початку лютого. Сорт дуже невибагливий, урожайний і стійкий до хвороб. Тому його плоди можна в будь-який час знайти на ринку до початку лютого. Потім Кюре з прилавків пропадає.
До речі, всі зимові сорти груші за терміном зберігання діляться на три групи:
Ранньозимові (Кюре, Нартов, Листопадова, Олена, Золотоворітська і ін.) - зберігається в холодильнику до середини січня початку лютого;
зимова (Саратовка, Кіндратівка, Пасс-Крассан, олів'є де Серра, Киргизький зимовий і ін.) - зберігається в холодильнику до кінця березня;
пізньозимовий (Тихонівка, Смарагдова, Родзинка Крим, Марія, Деканка зимовий і ін.) - зберігається аж до початку травня.


Вернуться в «Груша: сорти, вирощування, догляд»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость