Чому не росте груша

TerelF1
Аватара
TerelF1
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 TerelF1 » 14.03.2017, 21:33

В моєму садку всі дерева молоді, не старше 3-4 років. І серед всіх дерев найгірше ростуть груші. Причому різні сорти куплені у різних продавців. Найбільша черешня, яблуні є більші менші, ну а груші ніби взагалі не ростуть. Думаю може це через дуже рясне цвітіння кожної весни, може треба обривати цвіт, може вся сила дерева йде в цвіт, хоча плодів потім все одно не багато. А дерева все одно не ростуть, що можна зробити щоб підштовхнути рости груші.

ECO-King
ECO-King
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 10
З нами: 1 год

Сообщение #2 ECO-King » 28.03.2017, 16:03

Відмовилися від груш. І другу поруч садили, і підгодовували. Але все-одно Чижовська загинула через 4 роки, спробували грушу садити два сезони і все. Друга Улюблениця Яковлєва теж гине, залишилося дві гілочки, ледве живі. Груш немає ні в кого в сусідів, тільки у одного бачив дві груші, проходжу повз - дивлюся, ростуть і плоди. Зробили висновок - не ростуть вони у нас. Тому й сусіди не вирощують, а вони більш досвідчені садівники.

Natali
Natali
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 26
З нами: 11 місяців 8 днів

Сообщение #3 Natali » 15.05.2017, 07:36

Я кілька років тому купила грушу в розпліднику, сорт дюшес. Була та ж історія, що і у Вас. За три роки виросла менш ніж на півметра. Потім мені працівники розплідника сказали, що потрібно підгодувати залізним купоросом. У пристовбурні кола насипали купорос і поливали. За літо вона виросла метра на півтора, зміцніла, а минулого року на п'ятий рік після посадки дала невеликий урожай. Спробуйте навесні десь за півметра від стовбура підсипати залізного купоросу, але не переборщіть. Закрийте землею і поливайте. У нас ми поливали її раз в 2 тижні, поки не зміцніла. І підщепа звичайно заглиблюється, так, щоб над землею було три сантиметри, ми робимо на ширину 2 пальців, і сам підщепа повинна дивитися на південну сторону. Всі дерева так садимо, і поки ростуть і плодоносять.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #4 errror » 15.05.2017, 07:43

Natali писал(а):Потім мені працівники розплідника сказали, що потрібно підгодувати залізним купоросом.
Залізний купорос це не підживлення, а профілактика та лікування хвороб. А підгодувати молоде дерево і грушу у тому числі буде корисно. Можна використовувати комплексне добриво, або азотне – карбамід, для прикладу, можна підлити розведеним добривом, а можна й на додачу обприскати по листям.

Вернуться в «Груша: сорти, вирощування, догляд»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость