Посадка плантацій фундука - перспективний напрямок аграрного виробництва

myss
myss
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 1
З нами: 8 місяців 8 днів

Сообщение #35 myss » 03.04.2017, 12:10

На одному з розплідників мені ненароком проговорилися, що сорт Трапезунд в минулому році підмерз. Це приблизно центральна смуга України. Так що вибирати вам. І для тих, хто любить милуватися велетенськими розмірами, що надвеликий волоський горіх, фундук, навіть, ми колись тримали велетенських гусей, не дають великих врожаїв (в гусей - яєць, а потім і гусенят, вихід малий), який компенсується вражаючим виглядом. Можливо в Криму Трапезунд і супер-горіх з супер врожаєм, я цього не знаю. В нас Трапезунд , на відміну від інших, не перезимував ще позаминулої зими.

sidr
Аватара
sidr
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #36 sidr » 25.05.2017, 22:02

Років 10 на фундуку не було горіхів, так для краси тримав. Було з десяток горіхів і все. Посадив на вулиці "дикий" горіх і кущ на ділянці став давати непогані врожаї. Збирав по два відра лущеного. Минулого року білка прийшла і все горіхи перетягала. Бігала по ділянці, ми милувалися та раділи. А як до збору горіхів черга дійшла, зрозуміли - що до чого.

мирун
мирун
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 2
З нами: 2 місяця 24 дня

Сообщение #37 мирун » 16.09.2017, 23:03

Galinka писал(а):Трапезунд великолепный сорт фундука. Выращивать его по сути можно везде, но вот плодоносить он будет только на юге. Думаю южные регионы Украины возможны для выращивания Трапезунда.
Ну это Вы зря! У меня в черте города Винница растёт два куста Трапезунда 12литровое ведро с верхом орех в плюске. Меня этот урожай конечно же не устраивает. но я знаю причины . почему мало плода. Во первых я ничего ему не даю кроме воды , и то от случая к случаю. во вторых я с этих кустов в сезон вытягиваю до сорока саженцев. На следующий год планирую низко им поклонится , привести их в порядок, удобрить, почистить,подведу каплю,вот тогда можно говорить о полном плодоношении. Но то что Вы говорите об отсутствии плодов, извините но не соответствует действительности.Увы мой файл большой и не проходит фото урожая трапезунда. но если вдруг вы хотите всёже увидеть реальные орехи Трапезунда . прошу: тел: 0988594062 на вайбере, сброшу фото.

мирун
мирун
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 2
З нами: 2 місяця 24 дня

Сообщение #38 мирун » 25.10.2017, 20:54

Docent писал(а):Шановне панство! Скажіть будь ласка а чи є серед нас, сурйозні "ботани" котрі, скажімо працювали не один рік в саду, знають якими сортами можливо засадити поле і мати з того добрий прибуток а не проблеми? От я хотів отримати інформацію про сорт "Урожайний-80", та на жаль маю занадто скупу інформацію, навіть не побачив його форму на фото. Я прочитав І.С. Косенка "Фундук", та мені того замало! Маю чотири річну практику у фундуковому саду за кордоном, та як поведе на нашій землі скажімо сорт "Каталонський" важко уявити, адже то є різні землі, різні кліматичні умови... Тож щоб відповідати собі на такі запити, змушений тратити роки досліджень, аби на виході мати впевненість що на нашій землі, мають бути добрі врожаї фундука з адаптованих Європейських, та наших сортів. На сьогодні така впевненість вже є! Важливіше є питання придбання землі і впевненості у тому що завтра коли сад почне давати врожай, раптом не знайдеться комісія котра вирішить за недбале ставлення до народного багатства (землі) відібрати твоє... Ми маємо в першу чергу забезпечити, або ж відстояти на законному рівні гарантії, пройти масу узгоджень стосовно придбання землі, потратити купу грошей, на чиновників, на узгодження, а потім вкладати залишки своїх заощаджень в саджанці, добрива, техніку і т.д і т.п... А закордоном там усе навпаки, це не ти маєш цілувати дупу чиновника який тобі піде на поступки (ніби зі своєї кишені відриває) а нам садівникам нехай цілують, за те що ми виявляємо бажання підіймати сільське господарство України. До звання горіховодів нам ще далеко! Тож - "Лускунчики" України єднаймося! Адже ми приречені на процвітання.
Не варто користуватись думками інших! Це має назву -плебісцид!!!

Вернуться в «Горіх: сорти, вирощування, догляд»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость