Помилки при внесенні добрив

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 errror » 01.06.2017, 17:30

Добрива можуть серйозно підняти врожайність. Але можуть також і принести багато неприємностей, якщо їх використовувати неправильно.

Внесення підвищених доз
Щоб уникнути неприємностей, уважно читайте інструкцію і дотримуйтесь зазначеного дозування, так як внесення одного добрива ускладнює надходження в рослини інших речовин.

Раннє або пізнє внесення
Азотні добрива вносити можна до середини літа. Швидкодіючі, добре розчинні у воді добрива вносять в середині травня, органічні - під осіннє перекопування.

Використання прострочених добрив
Добрива довго не зберігаються. Тримати їх можна до п'яти років і то тільки в сухих приміщеннях, де добриво не буде тягнути з повітря вологу. Але і при правильному зберіганні добрива поступово втрачають азот. Так що тримати великі запаси добрив не варто.

Нерівномірний розподіл
Внесення добрив повинно бути рівномірним. Якщо цього правила не дотримуватися, то в одних частинах городу буде проявлятися нестача добрив, а в інших - надлишок. Це принесе багато неприємностей. Тому добрива або розводять у воді, або рівномірно розсипають по міжряддях і загортають сапкою в ґрунт.

Азот
При його нестачі рослини повільно ростуть, погано плодоносять, їх листя дрібні й бліді, плоди дрібнішають. Якщо ж підгодувати їх азотом, то колір листя стає темно-зеленим, ріст посилюється і урожай серйозно зростає.
Однак надлишок азоту небезпечний, особливо в поєднанні з нестачею фосфору і калію. Нейтралізують надлишок азоту поливами і внесенням фосфорно-калійних добрив. Створити надлишок фосфору практично неможливо.

Калій
При його нестачі припиняється ріст пагонів, а також спостерігається хлороз. Якщо виявляється сильний дефіцит цього елемента, то плоди деформуються, а листя в'януть. Якщо перестаралися, внесіть сульфат амонію - він вирішить проблему надлишку калію.

Вернуться в «Мінеральні добрива: види, схеми застосування»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость