Де купувати насіння в інтернеті

Описание: Вирощування овочів у відкритому грунті. Поради, обмін досвідом, консультації

Duandot
Duandot
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 11
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #1 Duandot » 19.11.2016, 21:35

Нібито відповідь на таке просте питання можна знайти в мережі за 2 секунди. Адже є десятки магазинів які пропонують насіння овочевих культур. Але сьогодні вирішив замовити насіння помідорів, огірків, моркви, капусти і т.д. Для мене один з найбільших який періодично мені шле розсилку – Флоріум. До речі сьогодні також прислав розсилку де пропонує насіння чорних помідорів, ось я і зацікавився і вирішив замовити насіння всіх овочевих культур, адже так ніби то більша ймовірність купити якісне насіння аніж в магазинах нашого невеличкого містечка чи взагалі на базарі. І серед великого різноманіття, як здається на перший погляд, досить важко вибрати саме те що хочеш. Для прикладу насіння огірків пропонується лише виключно гібридів, але ж я хочу насіння просте, не гібридів. Також не знайшов насіння не гібридів ранніх сортів помідорів та жовтих чи оранжевих помідорів. Тобто нібито й великий асортимент, а замовити в одному місці все насіння що хочеш не вийшло. Поділіться хто де купує насіння овочевих культур в інтернеті. До речі у Флорі ум безкоштовна доставка при замовленні на суму більше 400 грн.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 errror » 31.01.2017, 21:25

Гадаю доречним буде створити каталог українських інтернет-магазинів, де продають насіння. Тож почну, хто добавить буду додавати у список, список сортую за алфавітом по адресу в мережі.

10sotok.com.ua – 10 соток - Інтернет-магазин
dobrodar.com.ua – ДоброДар – Насіння овочів і квітів
elit-semena.com.ua – ЕлітСортНасіння - Інтернет-магазин насіння
fermercenter.com – ФермерЦентр – Насіння овочевих культур
florasad.com.ua – Флорасад – Насіння та рослини
florium.ua – Флоріум – декоративні рослини поштою
gryadka.in.ua – Щедра грядка - Інтернет-магазин
luckyseed.ua - Lucky seed – Виробник і продавець насіння
nasinynka.com.ua – Насінинка - Магазин насіння поштою
ogorod.ua - Оgorod.UA - Інтернет-магазин насіння
pro100sad.com.ua - Просто сад - Інтернет-магазин рослин
semena.cc – Супермаркет насіння №1 - інтернет-магазин професійного насіння (немає малої розфасовки)
semena.in.ua – Професійне насіння - Інтернет-магазин
sempochta.com.ua - Семпочта - Насіння та саджанці поштою
shop.vashsad.ua - Ваш Сад - Інтернет-магазин
td-leto.com.ua – Торговий дім Літо - інтернет-магазин насіння
uasemena.com.ua - ТД Дарвин – Все для саду та городу
ukrsemena.com – УкрСемена - Інтернет-магазин

Програміст
Програміст
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 10 місяців 24 дня

Сообщение #3 Програміст » 01.02.2017, 08:58

Де купувати насіння!!!!????? Не один тиждень і я кожного року думаю над цим питанням. Дуже велике розмаїття магазинів і кількість сортів та гібридів. Я вже декілька років купую насіння як для себе ,так і в "банки",тобото для зимових овочевих заготовок. Для себе-це насамперед сорти,для заготовок-тільки імпортні гібриди,які за любої погоди і догляду дадуть урожай. В банках що сорт,що гібрид при термічній обробці і під дією маринаду матимуть однаковий смак. Для мене вже склався список магазинів,якими користуюся не один рік і вже провірені. Отже,якщо хочете придбати найкраще зарубіжне насіння по приємливим цінам,то це semena.cc,але в ньому немає малої розфасовки. Дуже подобається td-leto.com.ua,де можна купити і сортове і гібридне по нормальним цінам, далі ще один любимчик luckyseed.ua. Про деякі магазини,що вище в списку: ogorod.ua-у них багато розфасовок в поліетиленових пакетах,часто туди потрапляє вже просрочене насіння,ukrsemena.com-насіння російських фірм практично не сходить при досить великій ціні, semena.in.ua-у них насіння в магазині дорожче,ніж в інших магазинах їх ні ж упаковки. З вітчизняних виробників і розфасовщиків по добаються торгові марки Rosla , Leda-agro, Яскрава,Садиба центр і не подобаються НК Еліт, Світязь. Кожний господар сам вибирає асортимент.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #4 errror » 01.02.2017, 09:54

Дякую за ваші коментарі та поради щодо вибору магазинів в мережі де купувати насіння. Гадаю вони багатьом полегшать питання вибору якісного та недорогого насіння. Внесу до списку приведені вами інтернет-магазини. Як ви пишете "Кожний господар сам вибирає асортимент", але послухавши поради досвідчених вибір буде більш вдалим.

Galina
Galina
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #5 Galina » 01.02.2017, 10:27

Минулої весни купувала насіння в магазині http://www.semenapochtoy.in.ua – його немає у списку. Якістю задоволена, насіння сходило, ті рослинки що вижили, після мого не дуже вдалого догляду, відповідали тому що було намальовано на пакетиках.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #6 Lariska » 01.02.2017, 10:30

Я швидше за все не буду оригінальною бо купую насіння овочів та квітів вже другий рік у Флоріум – все вчасно та добре сходить, а росте, вже від господаря залежить. У них на сайті написано, що гарантують сортність, в мене особисто поки претензій не було.

Zelens
Zelens
Повідомлення: 17

Сообщение #7 Zelens » 05.02.2017, 11:52

Знову я зі своїм питаннями. Ось де купити – для більшості не така вже й велика проблема, дійсно багато Інтернет-магазинів, відомих і не дуже. А ось особисто переді мною стоїть питання, яке насіння купити. Зайдіть в будь-який магазин і перед вами сорти сортів і гібридів. Якби де знайти щось в плані порівняльної таблички сортів, для прикладу ранніх помідорів вітчизняних, зарубіжних сортів, гібридів. Думаю така б табличка допомогла багатьом визначитись з сортами рослин, які хочемо купити.

Nasredin
Nasredin
Повідомлення: 56
З нами: 10 місяців 15 днів

Сообщение #8 Nasredin » 05.02.2017, 15:42

Мабуть таку таблицю практично неможливо створити. Адже кожен рік з’являється сотні нових і мало кому відомих сортів – раз, два – кожен сорт по різному веде себе веде в різних кліматичних умовах, і навіть в одному регіоні на різних грунтах будуть різні результати. Лише особиста практика вирощування різних сортів допоможе винайти кращі саме для вас – але це моя думка.

Utolya
Utolya
Повідомлення: 33
З нами: 1 год

Сообщение #9 Utolya » 28.03.2017, 21:30

Чесно кажучи ще ні разу не купувала насіння в інтернеті. Правда замовила вже більше місяці в китайському Аліекспрес – досі чекаю, і як мені здається, марно чекаю, бо трек взагалі не відстежується. А такі гарні малюнки, було б цікаво спробувати.

Kiril Petrov
Kiril Petrov
Повідомлення: 24
З нами: 7 місяців 28 днів

Сообщение #10 Kiril Petrov » 01.04.2017, 17:26

Сьогодні забирав посилку з Флоріум з насіннєвою картоплею, не повірите, переді мною двоє в черзі отримали також посилки з Флорі ум. Ніби то всі хто прийшов на Нову пошту отримували замовлення саме з цього магазину. І у них таке пакування, що видно відразу що посилка саме з Флоріум. Мабуть можна стверджувати що самий великий чи найбільш розповсюджений Інтернет-магазин де люди купують насіння.

sveta
sveta
Повідомлення: 25

Сообщение #11 sveta » 01.04.2017, 18:25

Не знаю в чем феномен популярности Флориум, скорее всего в умелом продвижении сайта. Ассортимент не очень большой, цены… в Розетке, которой нет в списке выше, и которая не специализируется на продаже семян, и то цены на большинство предложений дешевле. Ждать заказанное обычно нужно долго, из-за большого количества заказчиков. Но как мне кажется, не смотря на все перечисленное можно сказать что по популярности среди любителей цветов и помидоров он все же на 1 месте.

Veronika27 F
Аватара
Veronika27 F
Повідомлення: 11
З нами: 2 місяця 1 день

Сообщение #12 Veronika27 » 02.10.2017, 15:45

Насіння купую разом із квітами і в 90% випадків на тому ж флоріумі, а якщо там немає чи дорого то на https://matla-flowers.com.ua/ua/ Для мене головні переваги цих двох магазинів в тому що вони надійні і гарантують якість свого насіння. Матла фловерс, до речі зазвичай починає доставку трохи раніше аніж Флоріум, але асортимент у них набагато менший.

Вернуться в «Вирощування овочевих культур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость