Грунт для розсади готуємо самостійно

Описание: Вирощування овочів у відкритому грунті. Поради, обмін досвідом, консультації

Duandot
Duandot
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 11
З нами: 10 місяців 2 дня

Сообщение #1 Duandot » 20.11.2016, 09:39

На дворі сніг і роботи в саду та на городі мало, тож є час подумати та запланувати що робити в наступному сезоні: що саджати та сіяти, де саджати, чим підживлювати і т.д. Наразі переді мною стоїть питання де придбати насіння, ну і відповідно куди та коли його посіяти. Але перед тим як сіяти потрібно приготувати грунт. А так я все хочу отримувати все самостійно, тобто робити все з природних матеріалів, то й грунт хочу зробити самостійно. А зараз саме відлига тож і хочу спитати поради як краще приготувати грунт для розсади, де накопати, куди поставити, чим підживити?

Tetyana
Tetyana
Повідомлення: 32
З нами: 9 місяців 13 днів

Сообщение #2 Tetyana » 03.01.2017, 11:47

Купувати щоразу дорогувато, та й якість грунту з магазину принаймні у нас мені не подобається, кладуть багато торфу, швидко пересихає і не поживний. Чоловік купив велике сито, тепер знімає верхній шар землі між грядками, там де він все одно не використовується і трясе через сито мені на розсаду. Земелька виходить пухнаста, м'яка - мені подобається, цікаво дізнатися інші перевірені способи.

MelNik
MelNik
Повідомлення: 24
З нами: 10 місяців 5 днів

Сообщение #3 MelNik » 03.01.2017, 12:01

Я з осені в лісі набрав 4 мішка прямо з дерном лісової землі. Вдома через сітку просіяв. І в відрах прямо в теплиці залишив.

Вернуться в «Вирощування овочевих культур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость