Коли висівати на розсаду насіння у 2017 році

Описание: Вирощування овочів у відкритому грунті. Поради, обмін досвідом, консультації

Galinka F
Аватара
Galinka F
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Galinka » 04.01.2017, 16:52

Вже приходить той відповідальний час коли городники починають висівати на розсаду насіння овочевих культур. Шукала коли яке насіння висівати – інформації море, але хочу знайти коротеньку табличку з вказаними строками висіву насіння основних овочевих культур для центральної України.

Cderki
Cderki
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #2 Cderki » 04.01.2017, 17:11

Пропоную свій метод посіву насіння для вирощування розсади овочів та квітів для тих, хто любить експерименти та не має в своєму розпорядженні великої кількості вільного часу. Він ніколи мене не підводить. Погода останніми роками в Україні непередбачувана — весна може бути ранньою і пізньою. Як вгадати? Тому сію все насіння в три строку, з інтервалом в 10-12 днів, ділячи їх на три частини. Що це дає? Якщо весна затяжна, перша партія розсади витягується, слабшає, зате друга або третя будуть як раз те, що треба. Зайву просто викидаю. А якщо весна рання і дружна, то розсада, яку сіяв пізно, йде для посадки у відкритий грунт (томати, наприклад), або дарую тим, хто посіяв не вчасно.

Vikent
Vikent
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 8
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #3 Vikent » 04.01.2017, 18:03

Якщо потрібні конкретні цифри, то для висадки розсади в грунт, потрібна правильна температура ґрунту — 16 градусів за Цельсієм. Це стосується помідорів, перцю, огірків. Але якщо це пустити справу на самоплив, то можна довго чекати врожаю.
Для того щоб, уже не дивитися на це довго, закриваю ще зі снігом, чорною нетканкою. Потім встромляють в грунт відповідні градусники. На глибину 10 і 15 см. Чекаємо. Приблизно, десь вище 10 градусів, вже терпіння кінчається, звичайно. Тоді, при пересадці, кожну лунку проливаємо гарячою водою. Гріємо воду так, що б руку було ледве тримати. І пересаджуємо не всім рядком або грядкою, а лише стільки, скільки можна зробити за один раз 2,3 — 5 лунок. Після пересадки тією ж водою поливаємо. Закінчивши грядку — тут же встановлюємо дуги і закриваємо білою нетканкою, щільністю не менше 40г/кв. м. А краще 60, тобто дуже щільною.
Навіть якщо на вулиці буде холодно, а довелося висаджувати при нижчій температурі повітря, з ранку 14, а вже вдень 11. Зі сніговими хмарами, але через вологість, температура вночі була не нижче 5-6 градусів — то жодного втраченого паростка. До речі — про вологість — висаджувати краще, як без сонця. Воно, по весні, занадто різке, тому, за холод/тепло — саджанці треба прикрити, на перші дні.

fuh
fuh
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 21
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #4 fuh » 08.01.2017, 16:46

Сроки посева семян а также высадки рассады и посев семян в открытый грунт
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.


Вернуться в «Вирощування овочевих культур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость
Боты: Ahrefs [Bot]