Бирки для растений: из чего сделать или где купить

Описание: Вирощування овочів у відкритому грунті. Поради, обмін досвідом, консультації

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Alona » 12.05.2017, 08:58

Сортов много и помидоров, и картофеля, и огурцов, капусты и т.д., раньше писала в блокноте где что сею и сажу. Но сейчас понимаю что такой способ маркировки и нанесения генштаба огорода на бумагу довольно таки хлопотный и не всегда гарантирует правильное трактование отмеченного в блокноте. Поэтому задумалась где купить бирки для растений, где можно фломастером или ручкой указать название сорта и вставить в землю возле собственно самого растения. То что нашла в продажу не нравится, слишком хлипкое или выгорает на солнце, в общем масса неудобств. Задумалась, может можно сделать самому, вроде не космический корабль изобрести. Тем более можно спросить совета у тех кто уже делал, ведь думаю многие выращивают не один – два сорта, а значит и бирки все таки нужны. Делитесь, опытом, не жадничайте, а с меня плюсик в репутацию и в Небесной канцелярии вам зачтется за хорошее дело.

Asyl F
Asyl F
Возраст: 39
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 4
З нами: 9 місяців 12 днів

Сообщение #2 Asyl » 12.05.2017, 10:55

Етикетки пишу маркером на порізаних на відповідний розмір залишках пластикового сайдингу. Сайдинг майже вічний матеріал, чорний маркер на ньому за 5 років трохи зблід (при цілорічному перебуванні під сонцем, вітром та дощем).

Galinka F
Аватара
Galinka F
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #3 Galinka » 12.05.2017, 11:15

А я бачила бирки зроблені з пивних банок та інших напоїв. Банку ріжуть на смужки і на цих смужках пишуть назву рослини і дату. На тоненькій нитці вішають на гілку рослини. Навіть якщо і паста вицвіте на сонці відбиток продавлений на смужці залишається. Ця ідея не моя, просто побачила у якомусь відео.

Олег
Олег
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 100
З нами: 7 місяців 25 днів

Сообщение #4 Олег » 04.07.2017, 13:21

Етикетки із порізаних пивних банок теж використовую, але є один недолік - алюміній ламається. Використовую давно, бо це дешево. Кращі для цього кришки з банок з йогуртом, бо вони м"які, не ламаються.


Вернуться в «Вирощування овочевих культур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость